BOSCH fra 0 242 235 667: din valgte bilen
Bil deler katalog:
  • Belter, kjeder, ruller
  • Belysning
  • Bremseanlegg
  • Clutch / -deler
  • Drivaksel og drivakselledd
  • Drivstoffsystem
  • Eksosanlegg
  • Elektrisitet
  • Filter
  • Gir
  • Interiør og komfort
  • Kardangaksler og differensialer
  • Karosserideler, lys, speile
  • Klimaanlegg
  • Lagre
  • Motor
  • Motorkjøling
  • Oljer og væsker
  • Oppvarming / lufting
  • Pakninger og tetningsringer
  • Reparasjonssett
  • Rør og slanger
  • Sensorer, relèer, kontrollenheter
  • Styring
  • Støtdempere, fjærer, bladfjærer
  • Tenning og glødesystem
  • Tilhengerinnretning / -tilleggsdeler
  • Understell og bærearmer
  • Vindusvask
Toppen Tennplugger produsent
BOSCH Tennplugger Kjøp billig på Rexbo
Tennplugg Nøkkelvidde: 16 BOSCH 3165143134368 nettbutikk

BOSCH Tennplugg Nøkkelvidde: 16
Artikkel nummer: 0 242 235 667

Tennplugg 3165143134368: vurdering
Anmeldelser (0)
  • Nøkkelvidde: 16
  • Utvendige gjenger [mm]: 14
  • Gjengelengde [mm]: 19
  • senderanlegg [mm]: 3
  • Gjengestigning [mm]: 1,25
  • Elektrodeavstand [mm]: 1,1
  • Tiltrekningsdreiemoment [Nm]: 28
  • Pol. antall: 1
  • Tiltrekkingsvinkel [grad]: 90
  • TECDOC-motornummer: F6B
  • Renovert: Helt nye
35,69 kr* Rabatt: 15%
30,34 kr
ekskl. MVA, ekskl. Frakt
På lager
- +
Legg I kurv
Facebook
Produkt detaljer
  • Chassisnummer fra: 00800001
  • Chassisnummer til: YD 471564
  • Motorkode: F6...<CVH CFI LC>
  • Modell: <BE4H,BE4J>
  • Monteringsside: Innløpsside
  • Katalysatortype: for kjøretøy med katalysator
  • Organisasjonsnummer: LA-HM1
  • Tennplugg: to like sylinderplugger per sylinder
  • Tilleggsartikkel/tilleggsinfo 2: egnet for blyfri drivstoff
  • ikke for produsent- avgassnorm: Kalifornien
  • Andre detaljer
  • Produsent: BOSCH
  • Type: Tennplugg
  • EAN: 3165143134368
BOSCH 3165143134368

BOSCH Tennplugg 3165143134368 passer til følgende kjøretøy:

OEM-nummer
Referansenummer(e) OEM:
Produsent OE nummer
BAIC BOC1093002060
BOSCH 11
BOSCH 7956
BOSCH 79564
BOSCH BlisterN06FR7DCX
BOSCH FR7DCX
BOSCH FR7DX
BOSCH Set40242235913
CHEVROLET 19354429
CHEVROLET 96130723
CITROËN 59624G
DAEWOO 96130723
DAIHATSU 9004851100000
FORD 88SF12405EA
GEO 19354429
GMC 1214009
GMC 25108074
GMC 90487588
HOLDEN 93130723
HONDA 12290RB0F01
HONDA 890795515J
HONDA 980795514E
HONDA 980795514J
HONDA 980795515E
HONDA 9807956148
HONDA 9807956149
HONDA 980795614E
HONDA 980795615E
HONDA 980795617E
INFINITI 2240150Y06
ISUZU 5860076350
ISUZU 5861217490
ISUZU 8943283720
KIA 0K01C18110
MAZDA 0677006270
MAZDA BP0118110
MAZDA BP0218110
MAZDA BP0318110
MAZDA BP1318110A
MAZDA BP1418110
MAZDA BPY218110
MAZDA F22018110
MITSUBISHI MD310294
MITSUBISHI MS851358
MITSUBISHI MS851362
MITSUBISHI MS851727
MITSUBISHI MS851728
MITSUBISHI MS851728L
MITSUBISHI SMS851571
NISSAN 2240101P16
Følgende produkter er også egnet for det angitte OE-nummeret:
Tennplugg produsent
BERU Z73
BERU Z16
BERU Z158
BERU Z24
BERU Z99
NGK 1662
NGK 2382
NGK 2756
NGK 3132
NGK 3720
NGK 5282
NGK 6465
NGK 6953
NGK 7121
NGK 7340
BOSCH 0 242 229 543
BOSCH 0 242 229 660
BOSCH 0 242 235 547
BOSCH 0 242 235 666
BOSCH 0 242 235 667
BOSCH 0 242 240 533
BOSCH 0 242 240 539
DENSO K16PR-U
DENSO K16PR-U11
DENSO K16TT
DENSO K20PR-U11
DENSO K20TT
DENSO Q20PR-U
DENSO Q20PR-U11
DENSO Q20R-U11
DENSO Q20TT
MAGNETI MARELLI 061830254304
MAGNETI MARELLI 062110020312
MAGNETI MARELLI 062110030312
MAGNETI MARELLI 062110080312
MAGNETI MARELLI 062110250312
MAGNETI MARELLI 062110260312
FEBI BILSTEIN 13427
FEBI BILSTEIN 13432
CORTECO 12010874B
DUPLI COLOR 537417
DUPLI COLOR 537424
DUPLI COLOR 537455
DUPLI COLOR 537578
DUPLI COLOR 576188
DUPLI COLOR 581021
DUPLI COLOR 598425
DUPLI COLOR 598432
DUPLI COLOR 598463
DUPLI COLOR 598838
DUPLI COLOR 599286
DUPLI COLOR 599484
DUPLI COLOR 609763
DUPLI COLOR 609787
DUPLI COLOR 612428
DUPLI COLOR 613739
DUPLI COLOR 616662
DUPLI COLOR 628801
DUPLI COLOR 676437
DUPLI COLOR 805080
DUPLI COLOR 805196
DUPLI COLOR 806704
DUPLI COLOR 806797
DUPLI COLOR 806827
DUPLI COLOR 834868
DUPLI COLOR 834899
DUPLI COLOR 837722
DUPLI COLOR 837739
DUPLI COLOR 837869
DUPLI COLOR 840043
DUPLI COLOR 840074
VEMO V99-75-0012
VEMO V99-75-0014
VEMO V99-75-0020
VEMO V99-75-0031
VALEO 246903
NGK 1080
VALEO 246872
VALEO 246871
CHAMPION OE039/T10
CHAMPION OE080/T10
CHAMPION OE081/T10
FEBI BILSTEIN 13426
CORTECO 12011129B
MOTIP 45350
MOTIP 45600
MOTIP 45670
MOTIP 45702
MOTIP 45720
MOTIP 45770
MOTIP 45800
MOTIP 46805
MOTIP 51430
MOTIP 51440
MOTIP 51460
MOTIP 51485
MOTIP 55330
MOTIP 945350
MOTIP 945600
MOTIP 945702
MOTIP 945720
MOTIP 945800
MOTIP 951440
MOTIP 951485
MOTIP 955330
DUPLI COLOR 423550
DUPLI COLOR 423994
STARK SKSP-1990001
STARK SKSP-1990008
STARK SKSP-1990013
DUPLI COLOR 609817
DUPLI COLOR 834776
DUPLI COLOR 837791
DT 4.67509
RIDEX 686S0002
RIDEX 686S0009
BOSCH 0 242 240 638
MAGNETI MARELLI 062000782304
HELLA 8EH 188 704-011
HELLA 8EH 188 704-031
HELLA 8EH 188 704-111
HELLA 8EH 188 704-181
HELLA 8EH 188 704-191
HELLA 8EH 188 705-041
HELLA 8EH 188 705-071
HELLA 8EH 188 706-071
HELLA 8EH 188 706-091
MASTER-SPORT BKR6E-11-ST-SET/4/MS
STARK SKSP-1990062
RIDEX 686S0063
STARK SKSP-1990063
RIDEX 686S0064
STARK SKSP-1990064
RIDEX 686S0065
STARK SKSP-1990065
RIDEX 686S0066
MAGNETI MARELLI 062000777304
RIDEX 686S0027
STARK SKSP-19990314
RIDEX 686S0316
Anbefalte alternativer
Kundetilbakemeldinger på BOSCH Tennplugg 0 242 235 667
Dette produktet har ikke blitt anmeldt enda. Skriv den første anmeldelsen og del meningen din om kjøpet ditt med andre kunder
Skriv en kommentar
5 Anmeldelser Tennplugg 3165143134368
(0)
4 Anmeldelser Tennplugg 3165143134368
(0)
3 Anmeldelser Tennplugg 3165143134368
(0)
2 Anmeldelser Tennplugg 3165143134368
(0)
1 Anmeldelser Tennplugg 3165143134368
(0)