JOHNS fra 32 48 10: din valgte bilen
Bil deler katalog:
  • Belter, kjeder, ruller
  • Belysning
  • Bremser
  • Clutch / -deler
  • Drivaksel og drivakselledd
  • Drivstoffsystem
  • Eksosanlegg
  • Elektrisk
  • Filter
  • Fjæring / demping
  • Gir
  • Interiør og komfort
  • Kardangaksler og differensialer
  • Karosseri
  • Klimaanlegg
  • Lagre
  • Motor
  • Motorkjøling
  • Oljer og væsker
  • Oppvarming / lufting
  • Pakninger og tetningsringer
  • Reparasjonssett
  • Rør og slanger
  • Sensorer, relèer, kontrollenheter
  • Styring
  • Tenning og glødesystem
  • Tilhengerinnretning / -tilleggsdeler
  • Understell og bærearmer
  • Vindusvask
Toppen Frontlykter produsent
JOHNS Frontlykter Kjøp billig på Rexbo
Frontlykter høyre, H4, med motor for høydejustering hovedlys JOHNS 4052028069435 nettbutikk

JOHNS Frontlykter høyre, H4, med motor for høydejustering hovedlys
Artikkel nummer: 32 48 10

Frontlykter 4052028069435: vurdering
Anmeldelser (0)
  • Monteringsposisjon: høyre
  • Lampetype: H4
  • Tilleggsartikkel / tilleggsinfo 2: med motor for høydejustering hovedlys
  • Kjøretøysutrustning: for kjøretøy med lyshøyderegulering (elektrisk)
  • Kvalitet: Q
  • Rammefarge: krom
  • Linseversjon: Klart glass
  • Renovert: Helt nye
1428,78 kr
Inkl. 25% mva.,
ekskl. Frakt
På lager
- +
Legg I kurv
Facebook
  • Andre detaljer
  • Produsent: JOHNS
  • Type: Frontlykter
  • EAN: 4052028069435
JOHNS 4052028069435

JOHNS Frontlykter 4052028069435 passer til følgende kjøretøy:

OEM-nummer
Referansenummer(e) OEM:
Produsent OE nummer
FORD 1435849
FORD 1452499
FORD 1452500
FORD 1464823
FORD 1486097
FORD 1504680
FORD 1537773
FORD 1545513
FORD 1684408
FORD 6C1113100BA
FORD 6C1113100DA
FORD 6C1113100EA
FORD 6C1113W029CC
FORD 6C1113W029CD
FORD 6C1113W029DC
FORD 6C1113W029DD
FORD 6C1113W029DE
FORD 6C1113W029DF
Følgende produkter er også egnet for det angitte OE-nummeret:
Frontlykter produsent
TYC 20-11735-05-2
MAGNETI MARELLI 712100901120
JOHNS 32 48 10
DIEDERICHS 1455080
PRASCO FD9124803
MAGNETI MARELLI 712100951120
HELLA 1EG 354 762-041
DT Spare Parts 13.77007
EUROLITES LEART 24.316.500
HERTH+BUSS ELPARTS 80659031
EUROLITES LEART 24.308.257
ABAKUS 431-1175R-LD-EM
DT Spare Parts 13.77003
BSG BSG 30-800-015
BSG BSG 30-800-013
AUGER 56630
VAN WEZEL 1985962
VAN WEZEL 1985962M
SCHLIECKMANN 50209102
SCHLIECKMANN 50209122
ALKAR 2746962
IPARLUX 11313422
JUMASA 38321547
DIEDERICHS 1455081
Anbefalte alternativer
Kundetilbakemeldinger på JOHNS Frontlykter 32 48 10
Dette produktet har ikke blitt anmeldt enda. Skriv den første anmeldelsen og del meningen din om kjøpet ditt med andre kunder
Skriv en kommentar
5 Anmeldelser Frontlykter 4052028069435
(0)
4 Anmeldelser Frontlykter 4052028069435
(0)
3 Anmeldelser Frontlykter 4052028069435
(0)
2 Anmeldelser Frontlykter 4052028069435
(0)
1 Anmeldelser Frontlykter 4052028069435
(0)