VALEO fra 578514: din valgte bilen
Bil deler katalog:
  • Belter, kjeder, ruller
  • Belysning
  • Bremseanlegg
  • Clutch / -deler
  • Drivaksel og drivakselledd
  • Drivstoffsystem
  • Eksosanlegg
  • Elektrisitet
  • Filter
  • Gir
  • Interiør og komfort
  • Kardangaksler og differensialer
  • Karosserideler, lys, speile
  • Klimaanlegg
  • Lagre
  • Motor
  • Motorkjøling
  • Oljer og væsker
  • Oppvarming / lufting
  • Pakninger og tetningsringer
  • Reparasjonssett
  • Rør og slanger
  • Sensorer, relèer, kontrollenheter
  • Styring
  • Støtdempere, fjærer, bladfjærer
  • Tenning og glødesystem
  • Tilhengerinnretning / -tilleggsdeler
  • Understell og bærearmer
  • Vindusvask
Toppen Vindusviskere produsent
VALEO Vindusviskere Kjøp billig på Rexbo
Viskerblad 650mm VALEO 3276425785144 nettbutikk

VALEO Viskerblad 650mm HYDROCONNECT
Artikkel nummer: 578514

Viskerblad 3276425785144: vurdering
Anmeldelser (0)
  • Produktlinje: HYDROCONNECT
  • Lengde [mm]: 650
  • Lengde [tomme]: 26
  • Mengde: 1
  • Type viskeblad: Rammeløs
  • Årsmodell fra: 09/2010
  • tilført adapter: A,B,C
  • Venstre- / høyrestyring: for venstreratt
  • Vekt [kg]: 0,22
  • Renovert: Helt nye
179,07 kr* Rabatt: 15%
152,21 kr
Inkl. 25% mva.,
ekskl. Frakt
På lager
- +
Legg I kurv
Facebook
  • Andre detaljer
  • Produsent: VALEO
  • Type: Viskerblad
  • EAN: 3276425785144
VALEO 3276425785144

VALEO Viskerblad 3276425785144 passer til følgende kjøretøy:

OEM-nummer
Referansenummer(e) OEM:
Produsent OE nummer
CITROËN 1609967080
CITROËN 1609967180
CITROËN 1613156680
CITROËN 6426ZE
DS 1609967080
DS 1609967180
DS 1613156680
FORD 1473406
FORD 1473407
FORD 1680496
FORD 1917854
FORD 1917856
MERCEDES-BENZ 6398200200
PEUGEOT 1608242180
PEUGEOT 1611587880
PEUGEOT 6423A6
PEUGEOT 6423F1
RENAULT 288903710R
RENAULT 288908630R
RENAULT 7711230018
SEAT 1P0955426B
VALEO HF65B
Følgende produkter er også egnet for det angitte OE-nummeret:
Viskerblad produsent
SWF 119281
SWF 119393
SWF 119402
SWF 119404
SWF 119415
SWF 119452
SWF 119865
VALEO 574323
VALEO 574355
VALEO 574356
VALEO 574358
VALEO 574381
VALEO 574673
VALEO 574678
VALEO 574680
VALEO 575914
VALEO 575916
VALEO 575918
BOSCH 3 397 007 079
BOSCH 3 397 007 120
BOSCH 3 397 118 962
DENSO DF-141
DENSO DF-149
MAGNETI MARELLI 000737000000
MAGNETI MARELLI 000736500000
MAGNETI MARELLI 000736000000
SWF 119447
CHAMPION EF65/B01
VALEO 574597
CHAMPION AFL65/B01
CHAMPION AFR65/B01
MAPCO 104650/2HPS
CHAMPION AFU6565B/C02
CHAMPION AFU6565E/C02
CHAMPION AFU7065E/C02
CHAMPION AFU7565A/C02
CHAMPION EF60/B01
CHAMPION EF70/B01
CHAMPION ER65/B01
VALEO 577876
VALEO 577869
KAMOKA 27A10
KAMOKA 27C11
KAMOKA 27C22
STARK SKWIB-0940036
STARK SKWIB-0940049
STARK SKWIB-0940069
STARK SKWIB-0940120
CHAMPION AFL7563B/C02
RIDEX 298W0070
RIDEX 298W0037
RIDEX 298W0050
MAGNETI MARELLI 000723114327
MAGNETI MARELLI 000723114325
MAGNETI MARELLI 000723114335
RIDEX 298W0121
SWF 262213
SWF 262214
SWF 262260
SWF 262261
MAXGEAR 39-0074
MAXGEAR 39-0115
VALEO 578513
VALEO 578514
VALEO 578515
VALEO 578517
VALEO 578580
VALEO 578581
QUINTON HAZELL QAW024
QUINTON HAZELL QAW026
STARK SKWIB-0940140
RIDEX 298W0141
STARK SKWIB-0940158
RIDEX 298W0159
DENCKERMANN VD10017
DENCKERMANN VD10054
DENCKERMANN VD10073
OXIMO WAP350350
OXIMO WC400650
OXIMO WCP250350
OXIMO WEX350450
ZZVF ZV63CP
ZZVF ZV70CP
MAXGEAR 39-0690
STARK SKWIB-0940304
RIDEX 298W0305
STARK SKWIB-09440576
RIDEX 298W16939
DENSO DF-091
Anbefalte alternativer
Kundetilbakemeldinger på VALEO Viskerblad 578514
Dette produktet har ikke blitt anmeldt enda. Skriv den første anmeldelsen og del meningen din om kjøpet ditt med andre kunder
Skriv en kommentar
5 Anmeldelser Viskerblad 3276425785144
(0)
4 Anmeldelser Viskerblad 3276425785144
(0)
3 Anmeldelser Viskerblad 3276425785144
(0)
2 Anmeldelser Viskerblad 3276425785144
(0)
1 Anmeldelser Viskerblad 3276425785144
(0)