RIDEX fra 914T0046: din valgte bilen
Bil deler katalog:
  • Belter, kjeder, ruller
  • Belysning
  • Bremseanlegg
  • Clutch / -deler
  • Drivaksel og drivakselledd
  • Drivstoffsystem
  • Eksosanlegg
  • Elektrisitet
  • Filter
  • Gir
  • Interiør og komfort
  • Kardangaksler og differensialer
  • Karosserideler, lys, speile
  • Klimaanlegg
  • Lagre
  • Motor
  • Motorkjøling
  • Oljer og væsker
  • Oppvarming / lufting
  • Pakninger og tetningsringer
  • Reparasjonssett
  • Rør og slanger
  • Sensorer, relèer, kontrollenheter
  • Styring
  • Støtdempere, fjærer, bladfjærer
  • Tenning og glødesystem
  • Tilhengerinnretning / -tilleggsdeler
  • Understell og bærearmer
  • Vindusvask
Toppen Endeledd produsent
RIDEX Endeledd Kjøp billig på Rexbo
Paralellstag / Styrestag topp framaksel, høyre, ytre, 94mm RIDEX 4059191327270 nettbutikk

RIDEX Paralellstag / Styrestag topp framaksel, høyre, ytre, 94mm
Artikkel nummer: 914T0046

Paralellstag / Styrestag topp 4059191327270: vurdering
Anmeldelser (0)
  • Monteringsside: framaksel, høyre, ytre
  • Lengde [mm]: 94
  • gjengemål 1: M14x1,5
  • gjengemål 2: M12x1,5
  • Konusmål [mm]: 16
  • Kjøretøysutrustning: for kjøretøy med elektrohydraulisk styring
  • Renovert: Helt nye
148,58 kr Rabatt: 15%
126,29 kr
ekskl. MVA, Frakt
ekskl. fortolling
Ikke på lager for øyeblikket
- +
Legg I kurv
Facebook
Produkt detaljer
  • Kjøretøysutrustning: for kjøretøy med elektrohydraulisk styring
  • Lands versjon: Europa
  • for styresnekke-ID: TRW
  • for PR nummer: 1N2
  • for styringsprodusenter: SMI / Koyo
  • Årsmodell til: 2015
  • Andre detaljer
  • Produsent: RIDEX
  • Type: Paralellstag / Styrestag topp
  • EAN: 4059191327270
RIDEX 4059191327270

RIDEX Paralellstag / Styrestag topp 4059191327270 passer til følgende kjøretøy:

OEM-nummer
Referansenummer(e) OEM:
Produsent OE nummer
AUDI 6Q0419812C
AUDI 6Q0423812
AUDI 6Q0423812A
AUDI 6Q0423812C
AUDI 6Q0423812D
AUDI 6R0423812
AUDI 6R0423812A
SEAT 6Q0419812C
SEAT 6Q0423812
SEAT 6Q0423812A
SEAT 6Q0423812C
SEAT 6Q0423812D
SEAT 6R0423812
SEAT 6RD423812A
SEAT 6RD423812B
SKODA 6Q0419812C
SKODA 6Q0423812
SKODA 6Q0423812A
SKODA 6Q0423812C
SKODA 6Q0423812D
SKODA 6R0423812
SKODA 6RD422812
SKODA 6RD423812A
SKODA 6RD423812B
VW 6Q0419812C
VW 6Q0423812
VW 6Q0423812A
VW 6Q0423812C
VW 6Q0423812D
VW 6R0423812
VW 6R0423812A
VW 6RD422812
VW 6RD423812A
VW 6RD423812B
VW 6RU423812
VW (SVW) 6Q0423812
VW (SVW) 6Q0423812D
Følgende produkter er også egnet for det angitte OE-nummeret:
Paralellstag / Styrestag topp produsent
KRAFT 4316502
LEMFÖRDER 26670 02
DELPHI TA1668
DELPHI TA1796
METZGER 54004602
METZGER 54007402
FEBI BILSTEIN 19814
FEBI BILSTEIN 26176
FEBI BILSTEIN 30820
NK 5034308
NK 5034769
MAPCO 59807
MOOG AU-ES-3723
KRAFT 4310022
SIDEM 57133
MEYLE 116 020 0004
SWAG 30 91 9814
SWAG 30 93 0820
TRW JTE757
TRW JTF201
VAICO V10-7224
FLENNOR FL0964-B
KAGER 43-0714
TOPRAN 110 236
TOPRAN 110 241
MOOG VO-ES-1506
METZGER 84004602
MAPCO 52750
TRISCAN 8500 29125
TRISCAN 8500 29129
RTS 91-05307-1
RTS 91-05339-1
RTS 91-90951-1
RTS 91-95912-1
METZGER 84007402
FEBI BILSTEIN 39941
OPTIMAL G1-1075
STARK SKTE-0280045
SWAG 30 93 9941
SASIC 9006635
BLUE PRINT ADV188704
OCAP 0281850
STARK SKTE-0280139
A.B.S. 230695
KAMOKA 9957133
MONROE L29125
MONROE L29129
FORTUNE LINE FZ1083
FORTUNE LINE FZ1084
RTS 91-90960-1
RUVILLE 917808
RUVILLE 917809
DENCKERMANN D130123
RIDEX 914T0046
BUGIAD BSP20357
OCAP 0285341
JP GROUP 1144502809
JP GROUP 1144600780
JP GROUP 1144601380
JP GROUP 1144601389
JP GROUP 1144605180
RIDEX 914T0138
ESEN SKV 04SKV270
AUTOMEGA 110078610
MEYLE 116 020 0040/HD
MEYLE 116 020 0042
MEYLE 116 020 0042/HD
PROFIT 2302-0417
PROFIT 2302-0503
MASTER-SPORT 26670-PCS-MS
MASTER-SPORT 36808-SET-MS
MAXGEAR 69-0183
MAXGEAR 69-0372
Borsehung B11345
DENCKERMANN D130122
TRW JTE441
MAPCO 54742
CORTECO 49398563
JP GROUP 1144502800
VIKA 44231026701
SKF VKDY 311001
VIKA 44230041801
TEKNOROT A-501
TEKNOROT SK-401
FAG 840 0678 10
FAG 840 0679 10
KAMOKA 9010246
Anbefalte alternativer
Kundetilbakemeldinger på RIDEX Paralellstag / Styrestag topp 914T0046
Dette produktet har ikke blitt anmeldt enda. Skriv den første anmeldelsen og del meningen din om kjøpet ditt med andre kunder
Skriv en kommentar
5 Anmeldelser Paralellstag / Styrestag topp 4059191327270
(0)
4 Anmeldelser Paralellstag / Styrestag topp 4059191327270
(0)
3 Anmeldelser Paralellstag / Styrestag topp 4059191327270
(0)
2 Anmeldelser Paralellstag / Styrestag topp 4059191327270
(0)
1 Anmeldelser Paralellstag / Styrestag topp 4059191327270
(0)