RIDEX fra 298W0149: din valgte bilen
Bil deler katalog:
  • Belter, kjeder, ruller
  • Belysning
  • Bremseanlegg
  • Clutch / -deler
  • Drivaksel og drivakselledd
  • Drivstoffsystem
  • Eksosanlegg
  • Elektrisitet
  • Filter
  • Gir
  • Interiør og komfort
  • Kardangaksler og differensialer
  • Karosserideler, lys, speile
  • Klimaanlegg
  • Lagre
  • Motor
  • Motorkjøling
  • Oljer og væsker
  • Oppvarming / lufting
  • Pakninger og tetningsringer
  • Reparasjonssett
  • Rør og slanger
  • Sensorer, relèer, kontrollenheter
  • Styring
  • Støtdempere, fjærer, bladfjærer
  • Tenning og glødesystem
  • Tilhengerinnretning / -tilleggsdeler
  • Understell og bærearmer
  • Vindusvask
Toppen Vindusviskere produsent
RIDEX Vindusviskere Kjøp billig på Rexbo
Viskerblad foran, 600mm RIDEX 4059191551644 nettbutikk

RIDEX Viskerblad foran, 600mm
Artikkel nummer: 298W0149

Viskerblad 4059191551644: vurdering
Anmeldelser (0)
  • Monteringsside: foran
  • Lengde [mm]: 600
  • Lengde [tomme]: 24
  • Mengde: 1
  • Type viskeblad: Flatt viskeblad, Rammeløs
  • Venstre- / høyrestyring: for venstreratt
  • Renovert: Helt nye
201,28 kr* Rabatt: 15%
171,09 kr
Inkl. 25% mva.,
ekskl. Frakt
På lager
- +
Legg I kurv
Facebook
  • Andre detaljer
  • Produsent: RIDEX
  • Type: Viskerblad
  • EAN: 4059191551644
RIDEX 4059191551644

RIDEX Viskerblad 4059191551644 passer til følgende kjøretøy:

OEM-nummer
Referansenummer(e) OEM:
Produsent OE nummer
AUDI 4G1955425A
AUDI 8J1955425A
AUDI 8K1955425A
AUDI 8P1955425H
AUDI 8R1955425B
AUDI 8U1955425
AUDI 8V1955425
AUDI 8X1955425A
BMW 61617198668
CITROËN 1611345580
CITROËN 1611349180
CITROËN 1613160080
CITROËN 1623237280
CITROËN 6423J2
CITROËN 6426SJ
FORD 1554028
FORD 1680513
MERCEDES-BENZ 2048201845
MERCEDES-BENZ 2128201700
MERCEDES-BENZ 2128201800
MERCEDES-BENZ 2128201900
RENAULT 7701049049
VW 1K1955425A
Følgende produkter er også egnet for det angitte OE-nummeret:
Viskerblad produsent
SWF 119260
SWF 119287
SWF 119292
SWF 119297
SWF 119312
SWF 119330
SWF 119355
SWF 119378
SWF 119396
SWF 119430
SWF 119860
VALEO 574275
VALEO 574321
VALEO 574344
VALEO 574346
VALEO 574363
VALEO 574387
VALEO 574462
VALEO 574470
VALEO 574491
VALEO 574492
VALEO 574645
VALEO 574653
VALEO 574670
VALEO 575905
VALEO 575911
VALEO 575912
VALEO 575914
VALEO 575915
BOSCH 3 397 007 290
BOSCH 3 397 007 638
DENSO DF-017
DENSO DF-019
JAPANPARTS DF-124
MAGNETI MARELLI 000735500000
MAGNETI MARELLI 000736000000
SWF 119275
CHAMPION EF65/B01
BOSCH 3 397 007 863
BOSCH 3 397 007 862
BOSCH 3 397 009 825
VALEO 575788
VALEO 574707
CHAMPION AFU7065B/C02
VALEO 574463
VALEO 577884
CHAMPION AFL65/B01
CHAMPION ER60/B01
CHAMPION EF40/B01
CHAMPION AFL40/B01
CHAMPION AFL48A/B01
CHAMPION AFL55/B01
CHAMPION AFL5553B/C02
CHAMPION AFL60/B01
CHAMPION AFL6040A/C02
CHAMPION AFL6048B/C02
CHAMPION AFL6048E/C02
CHAMPION AFL6050F/C02
CHAMPION AFL6540G/C02
CHAMPION AFL6545F/C02
CHAMPION AFL6553F/C02
CHAMPION AFR5553B/C02
CHAMPION AFR6048B/C02
CHAMPION AFR6048E/C02
CHAMPION AFR6050F/C02
CHAMPION AFR6545F/C02
CHAMPION AFU6040A/C02
CHAMPION AS60/B01
CHAMPION EF53/B01
CHAMPION EF55/B01
CHAMPION EF60/B01
SWF 119439
SWF 119276
MAPCO 104020HPS
VALEO 574710
VALEO 577826
KAMOKA 27A02
KAMOKA 27A04
KAMOKA 27A05
VALEO 577865
STARK SKWIB-0940007
STARK SKWIB-0940029
STARK SKWIB-0940035
STARK SKWIB-0940048
STARK SKWIB-0940054
STARK SKWIB-0940064
STARK SKWIB-0940085
SWF 119348
STARK SKWIB-0940111
RIDEX 298W0065
RIDEX 298W0036
RIDEX 298W0086
RIDEX 298W0030
RIDEX 298W0008
RIDEX 298W0055
RIDEX 298W0049
BUGIAD BSP20414
BUGIAD BSP21941
MAGNETI MARELLI 000723114322
MAGNETI MARELLI 000723114320
MAGNETI MARELLI 000723114308
MAGNETI MARELLI 000723114317
MAGNETI MARELLI 000723114303
TOPRAN 409 097
TOPRAN 409 096
RIDEX 298W0112
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 02.58.424
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.58.019
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.58.022
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.58.024
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.58.027
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 08.58.278
SWF 262202
SWF 262208
SWF 262211
SWF 262213
SWF 262259
KLAXCAR FRANCE 33971z
KLAXCAR FRANCE 33974z
MAXGEAR 39-0126
VALEO 578502
VALEO 578508
VALEO 578511
VALEO 578513
VALEO 578579
DENSO DF-007
DENSO DF-011
DENSO DF-013
DENSO DF-016
DENSO DF-245
DENSO DF-260
FAST FT93233
QUINTON HAZELL QTW018
CHAMPION RDF60/B01
STARK SKWIB-0940140
RIDEX 298W0141
STARK SKWIB-0940144
RIDEX 298W0145
STARK SKWIB-0940148
RIDEX 298W0149
STARK SKWIB-0940160
RIDEX 298W0161
VALEO 575008
DENSO DF-151
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 02.58.441
DPA 89550597202
DPA 89550623102
DPA 89550624202
DPA 89550624402
STARK SKWIB-0940265
RIDEX 298W0266
ZZVF ZV21T
ZZVF ZV2399BW
ZZVF ZV29AQ
ZZVF ZV45AL
ZZVF ZV55K
ZZVF ZV8PT
ZZVF ZV98AV
ZZVF ZVL8R
ZZVF ZVMW267
MAXGEAR 39-0622
MAXGEAR 39-0639
MAXGEAR 39-0659
MAXGEAR 39-0662
MAXGEAR 39-0672
ZZVF ZV9981A
STARK SKWIB-0940362
RIDEX 298W0363
Borsehung B19299
DENCKERMANN VD10124
DENCKERMANN VD10128
STARK SKWIB-09440721
RIDEX 298W17099
Anbefalte alternativer
Kundetilbakemeldinger på RIDEX Viskerblad 298W0149
Dette produktet har ikke blitt anmeldt enda. Skriv den første anmeldelsen og del meningen din om kjøpet ditt med andre kunder
Skriv en kommentar
5 Anmeldelser Viskerblad 4059191551644
(0)
4 Anmeldelser Viskerblad 4059191551644
(0)
3 Anmeldelser Viskerblad 4059191551644
(0)
2 Anmeldelser Viskerblad 4059191551644
(0)
1 Anmeldelser Viskerblad 4059191551644
(0)