STARK fra SKWIB-0940091: din valgte bilen
Bil deler katalog:
  • Belter, kjeder, ruller
  • Belysning
  • Bremseanlegg
  • Clutch / -deler
  • Drivaksel og drivakselledd
  • Drivstoffsystem
  • Eksosanlegg
  • Elektrisitet
  • Filter
  • Gir
  • Interiør og komfort
  • Kardangaksler og differensialer
  • Karosserideler, lys, speile
  • Klimaanlegg
  • Lagre
  • Motor
  • Motorkjøling
  • Oljer og væsker
  • Oppvarming / lufting
  • Pakninger og tetningsringer
  • Reparasjonssett
  • Rør og slanger
  • Sensorer, relèer, kontrollenheter
  • Styring
  • Støtdempere, fjærer, bladfjærer
  • Tenning og glødesystem
  • Tilhengerinnretning / -tilleggsdeler
  • Understell og bærearmer
  • Vindusvask
Toppen Vindusviskere produsent
STARK Vindusviskere Kjøp billig på Rexbo
Viskerblad foran, 475mm STARK 4059191310845 nettbutikk

STARK Viskerblad foran, 475mm
Artikkel nummer: SKWIB-0940091

Viskerblad 4059191310845: vurdering
Anmeldelser (0)
  • Monteringsside: foran
  • Lengde [mm]: 475
  • Lengde [tomme]: 19
  • Mengde: 1
  • Type viskeblad: Flatt viskeblad, Rammeløs
  • Venstre- / høyrestyring: for venstreratt
  • Renovert: Helt nye
252,14 kr* Rabatt: 15%
214,32 kr
Inkl. 25% mva.,
ekskl. Frakt
Ikke på lager for øyeblikket
- +
Legg I kurv
Facebook
  • Andre detaljer
  • Produsent: STARK
  • Type: Viskerblad
  • EAN: 4059191310845
STARK 4059191310845

STARK Viskerblad 4059191310845 passer til følgende kjøretøy:

OEM-nummer
Referansenummer(e) OEM:
Produsent OE nummer
AUDI 8D1955427
AUDI 8P1955426H
AUDI 8V1955426
BMW 61610396417
BMW 61612159627
FORD 1077150
FORD 1077153
FORD 1077168
FORD 1680479
FORD 1680499
FORD 1680512
FORD 1850104
OPEL 1272978
OPEL 6272539
SEAT 8D1955427
SKODA 8D1955427
VW 161955425
VW 1K1955426A
VW 1Q1998002
VW 871955425A
VW 8D1955427
Følgende produkter er også egnet for det angitte OE-nummeret:
Viskerblad produsent
DENSO DM-048
SWF 119284
SWF 119305
SWF 119355
SWF 119509
SWF 132400
VALEO 574110
VALEO 574193
VALEO 574335
VALEO 574344
VALEO 574346
VALEO 574385
VALEO 574470
VALEO 574476
VALEO 575907
VALEO 575914
BOSCH 3 397 018 612
BOSCH 3 397 118 979
DENSO DF-019
SWF 116136
MAGNETI MARELLI 000734800000
MAGNETI MARELLI 000736000000
VALEO 574191
VALEO 574186
CHAMPION EF48/B01
BOSCH 3 397 007 863
VALEO 575555
VALEO 575784
VALEO 575787
VALEO 574707
CHAMPION AFL48/B01
CHAMPION AFL43/B01
CHAMPION AFL45/B01
CHAMPION AFL6048A/C02
CHAMPION AFL6048B/C02
CHAMPION AFL6048E/C02
CHAMPION AFL6048F/C02
CHAMPION AFL6545F/C02
CHAMPION AFR48/B01
CHAMPION AFR6048B/C02
CHAMPION AFR6545F/C02
CHAMPION EF43/B01
CHAMPION EF45/B01
CHAMPION EF55/B01
CHAMPION EF60/B01
CHAMPION ER50/B01
DIEDERICHS 8574700
MAPCO 104400/2HPS
KAMOKA 27A02
MAPCO 104726HPS
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 08.58.258
BOSCH 3 397 013 742
STARK SKWIB-0940007
STARK SKWIB-0940018
STARK SKWIB-0940029
STARK SKWIB-0940035
STARK SKWIB-0940045
STARK SKWIB-0940058
STARK SKWIB-0940091
STARK SKWIB-0940100
RIDEX 298W0046
RIDEX 298W0019
RIDEX 298W0036
RIDEX 298W0030
RIDEX 298W0008
RIDEX 298W0092
RIDEX 298W0059
BUGIAD BSP20414
BUGIAD BSP21941
JP GROUP 1198400210
JP GROUP 1198400212
TOPRAN 112 380
MAGNETI MARELLI 000723114308
MAGNETI MARELLI 000723114303
MAGNETI MARELLI 000723114302
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.58.027
SWF 262203
SWF 262204
SWF 262205
SWF 262254
KLAXCAR FRANCE 33971z
KLAXCAR FRANCE 33975z
KLAXCAR FRANCE 33982z
MAXGEAR 39-0109
VALEO 578503
VALEO 578504
VALEO 578505
VALEO 578511
VALEO 578574
DENSO DF-011
DENSO DF-016
CHAMPION RDF48/B01
CHAMPION RDF55/B01
STARK SKWIB-0940144
RIDEX 298W0145
STARK SKWIB-0940150
RIDEX 298W0151
STARK SKWIB-0940151
RIDEX 298W0152
STARK SKWIB-0940178
RIDEX 298W0179
VALEO 575004
VALEO 575007
CHAMPION E55/BE1
CHAMPION RD55/B01
DPA 89550623102
DENCKERMANN VD10001
DENCKERMANN VD10002
OXIMO WE450450
ZZVF ZV98AV
ZZVF ZV99AV
MAXGEAR 39-0622
MAXGEAR 39-0639
MAXGEAR 39-0672
ZZVF ZV299CC
ZZVF ZVL9189
STARK SKWIB-09440721
RIDEX 298W17099
STARK SKWIB-09440739
RIDEX 298W17117
Anbefalte alternativer
Kundetilbakemeldinger på STARK Viskerblad SKWIB-0940091
Dette produktet har ikke blitt anmeldt enda. Skriv den første anmeldelsen og del meningen din om kjøpet ditt med andre kunder
Skriv en kommentar
5 Anmeldelser Viskerblad 4059191310845
(0)
4 Anmeldelser Viskerblad 4059191310845
(0)
3 Anmeldelser Viskerblad 4059191310845
(0)
2 Anmeldelser Viskerblad 4059191310845
(0)
1 Anmeldelser Viskerblad 4059191310845
(0)