STARK fra SKWIB-0940150: din valgte bilen
Bil deler katalog:
  • Belter, kjeder, ruller
  • Belysning
  • Bremseanlegg
  • Clutch / -deler
  • Drivaksel og drivakselledd
  • Drivstoffsystem
  • Eksosanlegg
  • Elektrisitet
  • Filter
  • Gir
  • Interiør og komfort
  • Kardangaksler og differensialer
  • Karosserideler, lys, speile
  • Klimaanlegg
  • Lagre
  • Motor
  • Motorkjøling
  • Oljer og væsker
  • Oppvarming / lufting
  • Pakninger og tetningsringer
  • Reparasjonssett
  • Rør og slanger
  • Sensorer, relèer, kontrollenheter
  • Styring
  • Støtdempere, fjærer, bladfjærer
  • Tenning og glødesystem
  • Tilhengerinnretning / -tilleggsdeler
  • Understell og bærearmer
  • Vindusvask
Toppen Vindusviskere produsent
STARK Vindusviskere Kjøp billig på Rexbo
Viskerblad 450mm, foran STARK 4059191551705 nettbutikk

STARK Viskerblad 450mm, foran
Artikkel nummer: SKWIB-0940150

Viskerblad 4059191551705: vurdering
Anmeldelser (0)
  • Monteringsside: foran
  • Lengde [mm]: 450
  • Lengde [tomme]: 18
  • Mengde: 1
  • Type viskeblad: Rammeløs
  • Årsmodell fra: 11/2010
  • Venstre- / høyrestyring: for venstreratt
  • Renovert: Helt nye
131,95 kr* Rabatt: 27%
96,32 kr
Inkl. 25% mva.,
ekskl. Frakt
Ikke på lager for øyeblikket
- +
Legg I kurv
Facebook
  • Andre detaljer
  • Produsent: STARK
  • Type: Viskerblad
  • EAN: 4059191551705
STARK 4059191551705

STARK Viskerblad 4059191551705 passer til følgende kjøretøy:

OEM-nummer
Referansenummer(e) OEM:
Produsent OE nummer
ALFA ROMEO 50516543
ALFA ROMEO 50529575
ALFA ROMEO 71771274
ALFA ROMEO 71778861
AUDI 8P1955425J
AUDI 8P1955426F
AUDI 8P7955426A
AUDI 8V1955426
AUDI 8V1998002B
BMW 61612147361
BMW 61612158220
BMW 61612163749
BMW 61612219147
BMW 61612349870
CITROËN 1610112480
CITROËN 1611348580
CITROËN 6426YQ
MINI 61610039343
PEUGEOT 1611631080
PEUGEOT 6423A8
RENAULT 288901962R
RENAULT 288903211R
RENAULT 288904292R
RENAULT 288905565R
RENAULT 288907739R
RENAULT 7701038296
ROLLS-ROYCE 61612147361
SEAT 576955425
SEAT 576955426
SKODA 3T1998001
SKODA 3V1998001
SKODA 576955425
SKODA 576955426
SKODA 5E1998001
VW 1T1998002A
VW 3C1998002
VW 3C8998002
VW 5G1998002
Følgende produkter er også egnet for det angitte OE-nummeret:
Viskerblad produsent
SWF 119261
SWF 119285
SWF 119298
SWF 119305
SWF 119332
SWF 119355
SWF 119363
SWF 119369
SWF 119393
SWF 119408
SWF 119452
VALEO 574116
VALEO 574323
VALEO 574344
VALEO 574346
VALEO 574365
VALEO 574371
VALEO 574385
VALEO 574469
VALEO 574470
VALEO 574471
VALEO 574476
VALEO 574641
VALEO 574642
VALEO 575903
VALEO 575905
VALEO 575914
BOSCH 3 397 007 523
DENSO DF-002
DENSO DF-103
SWF 116134
BOSCH 3 397 007 696
MAGNETI MARELLI 000734500000
VALEO 574449
MAGNETI MARELLI 000736000000
VALEO 574741
VALEO 574129
VALEO 574664
VALEO 574132
SWF 119263
SWF 119255
VALEO 574112
SWF 119272
SWF 119274
CHAMPION EF48/B01
BOSCH 3 397 007 863
BOSCH 3 397 007 856
VALEO 574707
VALEO 574709
VALEO 577824
BOSCH 3 397 014 010
CHAMPION AFL65/B01
CHAMPION AFL48/B01
CHAMPION AFL45/B01
CHAMPION AFL4850B/C02
CHAMPION AFL48A/B01
CHAMPION AFL50/B01
CHAMPION AFL5545B/C02
CHAMPION AFL5845E/C02
CHAMPION AFL6045A/C02
CHAMPION AFL6045G/C02
CHAMPION AFL6048A/C02
CHAMPION AFL6048B/C02
CHAMPION AFL6048E/C02
CHAMPION AFL6048F/C02
CHAMPION AFL6545D/C02
CHAMPION AFL6545F/C02
CHAMPION AFL6548G/C02
CHAMPION AFR5845E/C02
CHAMPION AFR6048B/C02
CHAMPION AFR6545D/C02
CHAMPION AFR6545F/C02
CHAMPION EF45/B01
CHAMPION EF60/B01
CHAMPION ER45/B01
SWF 119276
SWF 119277
VALEO 577826
VALEO 577828
KAMOKA 27A02
KAMOKA 27C05
VALEO 575829
MAPCO 104726HPS
VALEO 577810
VALEO 577849
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 08.58.253
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 08.58.256
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 08.58.258
STARK SKWIB-0940007
STARK SKWIB-0940018
STARK SKWIB-0940029
STARK SKWIB-0940035
STARK SKWIB-0940055
STARK SKWIB-0940058
STARK SKWIB-0940060
STARK SKWIB-0940066
SWF 119313
STARK SKWIB-0940091
STARK SKWIB-0940104
CHAMPION AFL6045B/C02
RIDEX 298W0067
RIDEX 298W0019
RIDEX 298W0036
RIDEX 298W0056
RIDEX 298W0030
RIDEX 298W0008
RIDEX 298W0092
RIDEX 298W0059
RIDEX 298W0061
BUGIAD BSP21941
MAGNETI MARELLI 000723114318
MAGNETI MARELLI 000723114307
MAGNETI MARELLI 000723114324
MAGNETI MARELLI 000723114308
MAGNETI MARELLI 000723114331
MAGNETI MARELLI 000723114303
MAGNETI MARELLI 000723114302
VAICO V99-0122
RIDEX 298W0105
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.58.027
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 08.58.276
KAMOKA 2110300
SWF 262204
SWF 262205
SWF 262252
BOSCH 3 397 014 248
BOSCH 3 397 014 318
KLAXCAR FRANCE 33971z
KLAXCAR FRANCE 33973z
KLAXCAR FRANCE 33975z
KLAXCAR FRANCE 33978z
MAXGEAR 39-0089
VALEO 578504
VALEO 578505
VALEO 578506
VALEO 578508
VALEO 578511
VALEO 578513
VALEO 578572
VALEO 578574
DENSO DF-006
DENSO DF-015
DENSO DF-016
DENSO DF-050
DENSO DF-108
DENSO DF-240
QUINTON HAZELL QAW024
STARK SKWIB-0940150
RIDEX 298W0151
STARK SKWIB-0940208
RIDEX 298W0209
DENSO DF-056
DPA 99551195402
DPA 99981762002
STARK SKWIB-0940279
RIDEX 298W0280
MEYLE 029 650 4750
DENCKERMANN VD10034
DENCKERMANN VD10066
OXIMO WA3505502
OXIMO WC4006001
OXIMO WD400550
ZZVF ZV1947BW
ZZVF ZV36BW
ZZVF ZV45AL
ZZVF ZV98AV
ZZVF ZV99AV
MAXGEAR 39-0622
MAXGEAR 39-0639
MAXGEAR 39-0646
MAXGEAR 39-0652
MAXGEAR 39-0672
ZZVF ZV214RM
ZZVF ZV299CC
ZZVF ZVL9189
RIDEX 298W0398
DENCKERMANN VD10123
STARK SKWIB-09440721
RIDEX 298W17099
Anbefalte alternativer
Kundetilbakemeldinger på STARK Viskerblad SKWIB-0940150
Dette produktet har ikke blitt anmeldt enda. Skriv den første anmeldelsen og del meningen din om kjøpet ditt med andre kunder
Skriv en kommentar
5 Anmeldelser Viskerblad 4059191551705
(0)
4 Anmeldelser Viskerblad 4059191551705
(0)
3 Anmeldelser Viskerblad 4059191551705
(0)
2 Anmeldelser Viskerblad 4059191551705
(0)
1 Anmeldelser Viskerblad 4059191551705
(0)