VAICO fra V10-4154: din valgte bilen
Bil deler katalog:
  • Belter, kjeder, ruller
  • Belysning
  • Bremser
  • Clutch / -deler
  • Drivaksel og drivakselledd
  • Drivstoffsystem
  • Eksosanlegg
  • Elektrisitet
  • Filter
  • Fjæring / demping
  • Gir
  • Interiør og komfort
  • Kardangaksler og differensialer
  • Karosseri
  • Klimaanlegg
  • Lagre
  • Motor
  • Motorkjøling
  • Oljer og væsker
  • Oppvarming / lufting
  • Pakninger og tetningsringer
  • Reparasjonssett
  • Rør og slanger
  • Sensorer, relèer, kontrollenheter
  • Styring
  • Tenning og glødesystem
  • Tilhengerinnretning / -tilleggsdeler
  • Understell og bærearmer
  • Vindusvask
Toppen Bagasjerom produsent
VAICO Bagasjerom Kjøp billig på Rexbo
Baklukedemper kjøretøy bakdør, Original VAICO Quality VAICO 4046001435607 nettbutikk

VAICO Baklukedemper kjøretøy bakdør, Original VAICO Quality
Artikkel nummer: V10-4154

Baklukedemper 4046001435607: vurdering
Anmeldelser (0)
  • tilleggsinfo: Original VAICO Quality
  • Monteringsposisjon: kjøretøy bakdør
  • Utskyvningskraft [N]: 520
  • Hus diameter [mm]: 19
  • Vekt [kg]: 0,24941
  • Chassisnummer (VIN) fra: 1J-4-225001
  • innpakningsbredde [cm]: 15,7
  • innpakningshøyde [cm]: 17,1
  • emballasjedybde [cm]: 15,7
  • Renovert: Helt nye
182,13 kr
Inkl. 25% mva.,
ekskl. Frakt
På lager
- +
Legg I kurv
Facebook
  • Andre detaljer
  • Produsent: VAICO
  • Type: Baklukedemper
  • EAN: 4046001435607
VAICO 4046001435607

VAICO Baklukedemper 4046001435607 passer til følgende kjøretøy:

OEM-nummer
Referansenummer(e) OEM:
Produsent OE nummer
AUDI 3B5827550A
AUDI 3B5827550E
SEAT 3B5827550A
SEAT 3B5827550E
SEAT 3B5827550G
SEAT 3U5827550
SEAT 3U5827550E
SKODA 3B5827550A
SKODA 3B5827550E
SKODA 3B5827550G
SKODA 3U5827550
SKODA 3U5827550E
VAG 3B5827550A
VAG 3B5827550E
VAG 3B5827550G
VAG 3U5827550
VAG 3U5827550E
VW 1JM827550
VW 3B5827550A
VW 3B5827550E
VW 3B5827550G
Følgende produkter er også egnet for det angitte OE-nummeret:
Baklukedemper produsent
VAICO V10-4154
URO Parts 3B5827550G
VIKA 88270157601
MAPCO 20954
STABILUS 2697LZ
VAICO V10-1948
METZGER 2110103
MAGNETI MARELLI 430719013400
FEBI BILSTEIN 23384
FEBI BILSTEIN 23398
MEYLE 140 161 0068
SWAG 32 92 3398
VAICO V10-4151
LESJÖFORS 8195060
TOPRAN 112 064
MAPCO 20056
TRISCAN 8710 67206
OPTIMAL AG-17080
KILEN 456011
KILEN 466060
KRAFT 8500547
BUGIAD BGS10029
BUGIAD BGS10575
JP GROUP 1181202000
JP GROUP 1181204500
JP GROUP 1181212809
LESJÖFORS 8182911
AUTOMEGA 100043010
ABAKUS 101-00-088
JP GROUP 1181212800
MAXGEAR 12-0035
MAXGEAR 12-0340
PROFIT 2015-0022
PROFIT 2015-0276
KRAFT 8500052
URO Parts 8D5827552F
URO Parts 91151233102
MONROE ML5135
MONROE ML5193
QUINTON HAZELL QTS128512
Montcada RSE016
OPTIMAL AG-40398
URO Parts 2099800664
URO Parts 8N0823359
ASHIKA ZSA09088
JAPKO ZSJ09088
AIC 53887
OPTIMAL AG-50856
NTY AE-VW-013
ESEN SKV 52SKV501
ESEN SKV 52SKV535
HART 807 289
MEHA AUTOMOTIVE MH71782
STC T446216
HERTH+BUSS JAKOPARTS J8140832
MAX GAD120-RB
MAX GST141-RB
MTR 12191905
EINPARTS EP9108GS
FA KROSNO 23104
FA KROSNO 23164
FA KROSNO 23359
FA KROSNO 23399
FA KROSNO 31420
MAPCO 91848
STABILUS 4173XB
STABILUS 032436
JOHNS 95 49 95-91
METZGER 2110278
MAGNETI MARELLI 430719043200
FEBI BILSTEIN 29435
LESJÖFORS 8185710
TRISCAN 8710 29231
OPTIMAL AG-17457
STARK SKGS-0220040
STARK SKGS-0220060
DIEDERICHS 9101601
KILEN 458010
RIDEX 219G0061
JP GROUP 1181202009
AUTOMEGA 100042910
ABAKUS 101-00-135
MEYLE 140 910 0006
SWAG 30 92 9435
URO Parts GJA3800AB
MONROE ML5439
QUINTON HAZELL QTS128568
MAXGEAR 12-1594
NTY AE-SK-016
NK 11047049
MEHA AUTOMOTIVE MH71805
YSPARTS YS-GS1019
MAX GVW138-RB
MTR 12191908
LUCAS LSGE1494
FA KROSNO 23669
FEBI BILSTEIN 29436
SWAG 30 92 9436
KAMOKA 7092503
KAMOKA 7092525
OPTIMAL AG-50280
ESEN SKV 52SKV488
NK 11047039
YSPARTS YS-GS0997
Anbefalte alternativer
Kundetilbakemeldinger på VAICO Baklukedemper V10-4154
Dette produktet har ikke blitt anmeldt enda. Skriv den første anmeldelsen og del meningen din om kjøpet ditt med andre kunder
Skriv en kommentar
5 Anmeldelser Baklukedemper 4046001435607
(0)
4 Anmeldelser Baklukedemper 4046001435607
(0)
3 Anmeldelser Baklukedemper 4046001435607
(0)
2 Anmeldelser Baklukedemper 4046001435607
(0)
1 Anmeldelser Baklukedemper 4046001435607
(0)