BUGIAD fra BSP24723: din valgte bilen
Bil deler katalog:
  • Belter, kjeder, ruller
  • Belysning
  • Bremseanlegg
  • Clutch / -deler
  • Drivaksel og drivakselledd
  • Drivstoffsystem
  • Eksosanlegg
  • Elektrisitet
  • Filter
  • Gir
  • Interiør og komfort
  • Kardangaksler og differensialer
  • Karosserideler, lys, speile
  • Klimaanlegg
  • Lagre
  • Motor
  • Motorkjøling
  • Oljer og væsker
  • Oppvarming / lufting
  • Pakninger og tetningsringer
  • Reparasjonssett
  • Rør og slanger
  • Sensorer, relèer, kontrollenheter
  • Styring
  • Støtdempere, fjærer, bladfjærer
  • Tenning og glødesystem
  • Tilhengerinnretning / -tilleggsdeler
  • Understell og bærearmer
  • Vindusvask
Toppen Tennplugger produsent
BUGIAD Tennplugger Kjøp billig på Rexbo
Tennplugg Nøkkelvidde: 21 BUGIAD 4043193247230 nettbutikk

BUGIAD Tennplugg Nøkkelvidde: 21
Artikkel nummer: BSP24723

Tennplugg 4043193247230: vurdering
Anmeldelser (0)
  • Nøkkelvidde: 21
  • Utvendige gjenger [mm]: M14 x 1,25
  • Gjengelengde [mm]: 19
  • Brennstofftype: Bensin
  • Renovert: Helt nye
242,58 kr* Rabatt: 15%
206,19 kr
Inkl. 25% mva.,
ekskl. Frakt
På lager
- +
Legg I kurv
Facebook
  • Andre detaljer
  • Produsent: BUGIAD
  • Type: Tennplugg
  • EAN: 4043193247230
BUGIAD 4043193247230

BUGIAD Tennplugg 4043193247230 passer til følgende kjøretøy:

OEM-nummer
Referansenummer(e) OEM:
Produsent OE nummer
BMW 12121257513
BMW 12121258158
BMW 12121258973
BMW 12129055912
CITROËN 596119
CITROËN 596147
CITROËN 596193
CITROËN 596196
CITROËN 596211
CITROËN 5962A4
FORD 1120837
FORD 1506415
FORD 5099738
FORD 5099767
MERCEDES-BENZ A0001591003
MERCEDES-BENZ A0001596803
MERCEDES-BENZ A0001598603
MERCEDES-BENZ A0001599403
MERCEDES-BENZ A0011598103
RENAULT 0855939100
RENAULT 7700533622
RENAULT 7700553622
RENAULT 7700583895
RENAULT 7700659152
RENAULT 7700724821
VAG 101000000AB
VAG 101000002AB
VAG 101000002AC
VAG 101000006AC
VAG 191905450M
Følgende produkter er også egnet for det angitte OE-nummeret:
Tennplugg produsent
BERU Z1
BERU Z11
BERU Z58
BERU Z61
BERU Z22
NGK 5637
NGK 7639
NGK 7811
VALEO 246179
BOSCH 0 242 229 533
BOSCH 0 242 229 556
BOSCH 0 242 235 541
BOSCH 0 242 235 663
BOSCH 0 242 240 521
BOSCH 0 242 240 592
DENSO T20EPR-U
DENSO T20TT
DENSO W16EPR-U
DENSO W16TT
DENSO W20EPR-U
DENSO W20TT
MAGNETI MARELLI 062000739304
MAGNETI MARELLI 062000740304
MAGNETI MARELLI 062110350312
MAGNETI MARELLI 062110390312
FEBI BILSTEIN 13447
FEBI BILSTEIN 13453
VEMO V99-75-0001
VEMO V99-75-0004
BERU Z70
VALEO 246014
VALEO 246281
VALEO 246862
BOSCH 0 241 229 579
CHAMPION OE074/T10
CHAMPION OE001/T10
CHAMPION OE010/T10
CHAMPION OE015/T10
FEBI BILSTEIN 13452
STARK SKSP-1990009
STARK SKSP-1990011
JP GROUP 1291700600
RIDEX 686S0010
MAGNETI MARELLI 062000773304
HELLA 8EH 188 704-151
HELLA 8EH 188 704-171
BUGIAD BSP24723
MASTER-SPORT U-SERIE-MS-19
MASTER-SPORT U-SERIE-MS-2
STARK SKSP-1990068
RIDEX 686S0069
STARK SKSP-1990069
RIDEX 686S0070
BOSCH 0 242 235 529
S-TR STR-20A039
RIDEX 686S0012
Anbefalte alternativer
Kundetilbakemeldinger på BUGIAD Tennplugg BSP24723
Dette produktet har ikke blitt anmeldt enda. Skriv den første anmeldelsen og del meningen din om kjøpet ditt med andre kunder
Skriv en kommentar
5 Anmeldelser Tennplugg 4043193247230
(0)
4 Anmeldelser Tennplugg 4043193247230
(0)
3 Anmeldelser Tennplugg 4043193247230
(0)
2 Anmeldelser Tennplugg 4043193247230
(0)
1 Anmeldelser Tennplugg 4043193247230
(0)