HELLA fra 8GM 002 092-121: din valgte bilen
Bil deler katalog:
  • Belter, kjeder, ruller
  • Belysning
  • Bremseanlegg
  • Clutch / -deler
  • Drivaksel og drivakselledd
  • Drivstoffsystem
  • Eksosanlegg
  • Elektrisitet
  • Filter
  • Gir
  • Interiør og komfort
  • Kardangaksler og differensialer
  • Karosserideler, lys, speile
  • Klimaanlegg
  • Lagre
  • Motor
  • Motorkjøling
  • Oljer og væsker
  • Oppvarming / lufting
  • Pakninger og tetningsringer
  • Reparasjonssett
  • Rør og slanger
  • Sensorer, relèer, kontrollenheter
  • Styring
  • Støtdempere, fjærer, bladfjærer
  • Tenning og glødesystem
  • Tilhengerinnretning / -tilleggsdeler
  • Understell og bærearmer
  • Vindusvask
HELLA Kjøp billig på Rexbo
Lyspære, nummerskiltlys GSI Lyspære-teknologi for kjøretøy med tilhengerfeste HELLA 4082300192032 nettbutikk

HELLA Lyspære, nummerskiltlys GSI Lyspære-teknologi for kjøretøy med tilhengerfeste
Artikkel nummer: 8GM 002 092-121

Lyspære, nummerskiltlys 4082300192032: vurdering
Anmeldelser (0)
  • Lampetype: C5W
  • Spenning [V]: 12
  • Nominell ytelse [W]: 5
  • Kontrolltegn: ECE
  • Mengde: 10
  • Tank design: Eske
  • Lysdesign: Halogen
  • Sokkelversjon: SV8,5-8
  • Årsmodell til: 12/1983
  • Montering/demontering skal kun gjøres av fagpersoner!:
  • Renovert: Helt nye
7,03 kr
Inkl. 25% mva.,
ekskl. Frakt
På lager
- +
Legg I kurv
Facebook
  • Andre detaljer
  • Produsent: HELLA
  • Type: Lyspære, nummerskiltlys
  • EAN: 4082300192032
HELLA 4082300192032

HELLA Lyspære, nummerskiltlys 4082300192032 passer til følgende kjøretøy:

OEM-nummer
Referansenummer(e) OEM:
Produsent OE nummer
AEBI 02333730
AEBI 18EER270408
AEBI 3005978
AGCO 207002547
AGCO 72312058
AGCO D45080900
AGCO X671306000000
AHLMANN 4132221A
ASTON MARTIN 0200370709
ATLAS COPCO 1091036100
ATLAS COPCO 448646
AUDI KDWHLO9236
BOBCAT 7228077
BOBCAT 7228077100
BOMAG 60021001
CASE IH 10863090
CASE IH 2900359
CASE IH 470017
CASE IH 80470017
CASE IH 98028276
CLAAS 0001779060
CLAAS 7703097181
DAF 1354862
DELVANO 8040092
DEMAG 46000200
DEMAG 64094740
DOOSAN 7228077
FELDBINDER 007136
FENDT 72312058
FENDT D45080900
FENDT E400000
FENDT F015900080100
FENDT X671306000000
FERRARI 10863090
GOLDHOFER 19346
GRIMME B9401136
HAKO 00841014
HAKO 19741180
HAMM 00209600
HELLA 082307
HELLA C5W
HOBBYCAR 6502010093
HOLMER 1026034698
HYDREMA 584123
HYMER 0417337
HYMER 041733700
HYMER 0864935
HYMER 1053969
HYMER 1278879
HYMER 1608677
Følgende produkter er også egnet for det angitte OE-nummeret:
Lyspære, nummerskiltlys produsent
HELLA 8GM 002 092-121
QUINTON HAZELL QTT953
SNR GT359.27
SNR KD459.46
VEMO V99-84-0008
DT Spare Parts 1.10067
PHILIPS 12844CP
PHILIPS 12844B2
HELLA 8GM 002 092-123
TOPRAN 104 492
KOLBENSCHMIDT 800024111000
DT Spare Parts 9.78129
KOLBENSCHMIDT 800024121000
PHILIPS 12854CP
MAXGEAR 78-0032SET
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 88.58.123
AUGER 76731
SNR KDP459.460
AUGER 91347
MAXGEAR 78-0033
MAXGEAR 78-0162SET
MAXGEAR 78-0173SET
MAXGEAR 78-0176SET
Anbefalte alternativer
Kundetilbakemeldinger på HELLA Lyspære, nummerskiltlys 8GM 002 092-121
Dette produktet har ikke blitt anmeldt enda. Skriv den første anmeldelsen og del meningen din om kjøpet ditt med andre kunder
Skriv en kommentar
5 Anmeldelser Lyspære, nummerskiltlys 4082300192032
(0)
4 Anmeldelser Lyspære, nummerskiltlys 4082300192032
(0)
3 Anmeldelser Lyspære, nummerskiltlys 4082300192032
(0)
2 Anmeldelser Lyspære, nummerskiltlys 4082300192032
(0)
1 Anmeldelser Lyspære, nummerskiltlys 4082300192032
(0)