PAYEN fra PA349: din valgte bilen
Bil deler katalog:
  • Belter, kjeder, ruller
  • Belysning
  • Bremseanlegg
  • Clutch / -deler
  • Drivaksel og drivakselledd
  • Drivstoffsystem
  • Eksosanlegg
  • Elektrisitet
  • Filter
  • Gir
  • Interiør og komfort
  • Kardangaksler og differensialer
  • Karosserideler, lys, speile
  • Klimaanlegg
  • Lagre
  • Motor
  • Motorkjøling
  • Oljer og væsker
  • Oppvarming / lufting
  • Pakninger og tetningsringer
  • Reparasjonssett
  • Rør og slanger
  • Sensorer, relèer, kontrollenheter
  • Styring
  • Støtdempere, fjærer, bladfjærer
  • Tenning og glødesystem
  • Tilhengerinnretning / -tilleggsdeler
  • Understell og bærearmer
  • Vindusvask
Toppen Oljeplugg produsent
PAYEN Oljeplugg Kjøp billig på Rexbo
Tetningsring, oljeplugg indre diameter: 16,00mm PAYEN 4044197140824 nettbutikk

PAYEN Tetningsring, oljeplugg indre diameter: 16,00mm
Artikkel nummer: PA349

Tetningsring, oljeplugg 4044197140824: vurdering
Anmeldelser (0)
  • Innvendig diameter [mm]: 16,00
  • Tykkelse [mm]: 2,00
  • Diameter [mm]: 22,00
  • TECDOC-motornummer: 5FS (EP6C)
  • Renovert: Helt nye
6,14 kr* Rabatt: 15%
5,22 kr
Inkl. 25% mva.,
ekskl. Frakt
På lager
- +
Legg I kurv
Facebook
  • Andre detaljer
  • Produsent: PAYEN
  • Type: Tetningsring, oljeplugg
  • EAN: 4044197140824
PAYEN 4044197140824

PAYEN Tetningsring, oljeplugg 4044197140824 passer til følgende kjøretøy:

OEM-nummer
Referansenummer(e) OEM:
Produsent OE nummer
CITROËN 22454009R
CITROËN 22472090
CITROËN 7903062003
DEUTZ 01143554
DEUTZ 01157880
FORD 1576433
FORD 78EM6734AA
MERCEDES-BENZ 007603016303
MERCEDES-BENZ 915035000028
OPEL 2091016
PERKINS 031326
PEUGEOT 016402
PEUGEOT 016430
PEUGEOT 1640200
RENAULT 7703032062
RENAULT 7703062003
RENAULT 7703062062
RENAULT 7703062063
VW N0138452
Følgende produkter er også egnet for det angitte OE-nummeret:
Tetningsring, oljeplugg produsent
PAYEN PA349
ELRING 813.052
ELRING 813.087
ELRING 243.205
LRT EK079
GLASER X07794-01
LRT EK079-2
LRT K079
AJUSA 14052400
AJUSA 18001200
CORTECO 402116S
CORTECO 407711S
TWINTEC 29 30 90 01
SASIC 1640020
TOPRAN 721 131
FA1 967-965
DT 9.01006
DT 9.01480
REINZ 41-72032-30
REINZ 41-72041-30
FA1 232.150.100
FA1 968.330.100
FEBI BILSTEIN 44850
GLASER 54032
GLASER 07794
FA1 232.150-U-50
FA1 301.980-U-50
FA1 968.330-U-25
FA1 968.330-U-50
FA1 301.980.100
PAYEN KJ647
VAICO V10-3326
SWAG 60 94 4850
FA1 968.330-U-5
FA1 301.980-U-5
FA1 232.150-U-5
DT 6.24335
FA1 232.150-U-25
CORTECO 005519H
Metalcaucho 02001
FA1 301.980-U-25
KS TOOLS 430.2522
TOPRAN 723 189
BGA OP1313
STC T402001
FA1 301.980.010
FA1 968.330.010
FAST FT94716
PAYEN KG5369
AJUSA 21030000
Anbefalte alternativer
Kundetilbakemeldinger på PAYEN Tetningsring, oljeplugg PA349
Dette produktet har ikke blitt anmeldt enda. Skriv den første anmeldelsen og del meningen din om kjøpet ditt med andre kunder
Skriv en kommentar
5 Anmeldelser Tetningsring, oljeplugg 4044197140824
(0)
4 Anmeldelser Tetningsring, oljeplugg 4044197140824
(0)
3 Anmeldelser Tetningsring, oljeplugg 4044197140824
(0)
2 Anmeldelser Tetningsring, oljeplugg 4044197140824
(0)
1 Anmeldelser Tetningsring, oljeplugg 4044197140824
(0)