DENCKERMANN fra A210143: din valgte bilen
Bil deler katalog:
  • Belter, kjeder, ruller
  • Belysning
  • Bremseanlegg
  • Clutch / -deler
  • Drivaksel og drivakselledd
  • Drivstoffsystem
  • Eksosanlegg
  • Elektrisitet
  • Filter
  • Gir
  • Interiør og komfort
  • Kardangaksler og differensialer
  • Karosserideler, lys, speile
  • Klimaanlegg
  • Lagre
  • Motor
  • Motorkjøling
  • Oljer og væsker
  • Oppvarming / lufting
  • Pakninger og tetningsringer
  • Reparasjonssett
  • Rør og slanger
  • Sensorer, relèer, kontrollenheter
  • Styring
  • Støtdempere, fjærer, bladfjærer
  • Tenning og glødesystem
  • Tilhengerinnretning / -tilleggsdeler
  • Understell og bærearmer
  • Vindusvask
Toppen Oljefilter produsent
DENCKERMANN Oljefilter Kjøp billig på Rexbo
Oljefilter DENCKERMANN 2238326377060 nettbutikk

DENCKERMANN Oljefilter
Artikkel nummer: A210143

Oljefilter 2238326377060: vurdering
Anmeldelser (0)
  • Motorkode: DV6BTED4, DV6ETED4
  • Høyde [mm]: 99
  • innvendig diameter 2 [mm]: 26, 20
  • Filtertype: Filterinnsats
  • Diameter [mm]: 66
  • Renovert: Helt nye
91,52 kr* Rabatt: 15%
77,79 kr
Inkl. 25% mva.,
ekskl. Frakt
På lager
- +
Legg I kurv
Facebook
  • Andre detaljer
  • Produsent: DENCKERMANN
  • Type: Oljefilter
  • EAN: 2238326377060
DENCKERMANN 2238326377060

DENCKERMANN Oljefilter 2238326377060 passer til følgende kjøretøy:

OEM-nummer
Referansenummer(e) OEM:
Produsent OE nummer
BMW 11427805978
CITROËN 1109AY
CITROËN 1109T3
CITROËN 1109Y2
CITROËN 1109Z6
CITROËN 9641837780
FIAT 9467565780
FORD 1147685
FORD 1254385
FORD 1357941
FORD 1359941
FORD 2S6Q6714AA
FORD 2S6Q6714AB
MAZDA Y10114302
MAZDA Y40114302
MAZDA Y401143029A
MAZDA Y40114302A
MAZDA Y60114302
MITSUBISHI MN982521
PEUGEOT 1109AY
PEUGEOT 1109S5
PEUGEOT 1109Y1
PEUGEOT 1109Z5
PEUGEOT 536996
PEUGEOT 9656432180
SUZUKI 1651073J00
SUZUKI 1651073J00000
SUZUKI 1651073J01
SUZUKI 1651073J01000
SUZUKI 1651073J02
SUZUKI 1651073J02000
TOYOTA SU00100586
TOYOTA SU00100741
TOYOTA SU00100804
TOYOTA SU00100871
VOLVO 30735878
Følgende produkter er også egnet for det angitte OE-nummeret:
Oljefilter produsent
MANN-FILTER HU 716/2 x
BOSCH 1 457 429 238
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1313033
HENGST FILTER E40H D105
MAGNETI MARELLI 152071758829
MAPCO 64401
VAICO V42-0051
MAHLE ORIGINAL OX 171/2D
MAHLE ORIGINAL OX 339/2D
BLUE PRINT ADM52119
COOPERSFIAAM FILTERS FA5670BECO
VALEO 586500
JC PREMIUM B18009PR
UFI 25.037.00
KNECHT OX 171/2D
KNECHT OX 339/2D
BOSCH 0 986 TF0 094
CHAMPION XE529/606
NIPPARTS J1313030
COOPERSFIAAM FILTERS FA5670CECO
SOFIMA S 5037 PE
DENCKERMANN A210143
CHAMPION COF100529E
KAMOKA F100701
PURFLUX L343C
RIDEX 7O0013
ALCO FILTER MD-509
STARK SKOF-0860149
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 08.18.028
PROFIT 1541-0171
KOLBENSCHMIDT 50013696
MASTER-SPORT 712/2X-OF-PCS-MS
MEYLE 714 322 0007
MASTER-SPORT 716/2X-OF-PCS-MS
DENCKERMANN A210142
FRAM CH12141ECO
FRAM CH9657CECO
CHAMPION COF100699E
Dr!ve+ DP1110.11.0132
MECAFILTER ELH4326
COOPERSFIAAM FILTERS FA6794ECO
MULLER FILTER FOP239
FAST FT38075
PURFLUX L1073
AMC Filter MO-537
FILTRON OE667/1A
QUINTON HAZELL QFL0064
WIX FILTERS WL7305
KAVO PARTS MO-537
FILTRON OE 667/1
FILTRON OE 667/1A
MAXGEAR 26-1346
VALEO 586400
KAVO PARTS MO-537A
FEBI BILSTEIN 172618
MEAT & DORIA 14049G
PURFLUX L343D
RIDEX 7O0357
STARK SKOF-0860365
RIDEX 7O0367
TITAN 0000185.0000007
Anbefalte alternativer
Kundetilbakemeldinger på DENCKERMANN Oljefilter A210143
Dette produktet har ikke blitt anmeldt enda. Skriv den første anmeldelsen og del meningen din om kjøpet ditt med andre kunder
Skriv en kommentar
5 Anmeldelser Oljefilter 2238326377060
(0)
4 Anmeldelser Oljefilter 2238326377060
(0)
3 Anmeldelser Oljefilter 2238326377060
(0)
2 Anmeldelser Oljefilter 2238326377060
(0)
1 Anmeldelser Oljefilter 2238326377060
(0)