VEMO fra V99-84-0018: din valgte bilen
Bil deler katalog:
  • Belter, kjeder, ruller
  • Belysning
  • Bremser
  • Clutch / -deler
  • Drivaksel og drivakselledd
  • Drivstoffsystem
  • Eksosanlegg
  • Elektrisk
  • Filter
  • Fjæring / demping
  • Gir
  • Interiør og komfort
  • Kardangaksler og differensialer
  • Karosseri
  • Klimaanlegg
  • Lagre
  • Motor
  • Motorkjøling
  • Oljer og væsker
  • Oppvarming / lufting
  • Pakninger og tetningsringer
  • Reparasjonssett
  • Rør og slanger
  • Sensorer, relèer, kontrollenheter
  • Styring
  • Tenning og glødesystem
  • Tilhengerinnretning / -tilleggsdeler
  • Understell og bærearmer
  • Vindusvask
Toppen Fjernlyspære produsent
VEMO Fjernlyspære Kjøp billig på Rexbo
Lyspære, fjernlys 85V, 35W, D2S, Original VEMO Quality VEMO 4046001608636 nettbutikk

VEMO Lyspære, fjernlys 85V, 35W, D2S, Original VEMO Quality
Artikkel nummer: V99-84-0018

Lyspære, fjernlys 4046001608636: vurdering
Anmeldelser (0)
  • tilleggsinfo: Original VEMO Quality
  • Lampetype: D2S
  • Nominell ytelse [W]: 35
  • Spenning [V]: 85
  • Sokkelversjon: P32d-2
  • Lysdesign: xenon
  • Årsmodell til: 07/2010
  • fargetemperatur [K]: 10000
  • Vekt [kg]: 0,015
  • innpakningsbredde [cm]: 4,9
  • innpakningshøyde [cm]: 9,2
  • emballasjedybde [cm]: 9
  • XenonLight: 1
  • Renovert: Helt nye
279,35 kr
(Pris per produkt)
Inkl. 25% mva.,
ekskl. Frakt
Ikke på lager for øyeblikket
- +
Legg I kurv
Facebook
  • Andre detaljer
  • Produsent: VEMO
  • Type: Lyspære, fjernlys
  • EAN: 4046001608636
VEMO 4046001608636

VEMO Lyspære, fjernlys 4046001608636 passer til følgende kjøretøy:

OEM-nummer
Referansenummer(e) OEM:
Produsent OE nummer
ATLAS COPCO 5350642349
AUDI 1J5941015AM
AUDI 1J5941016AM
AUDI 1K6941031A
AUDI 1K6941032A
AUDI 4B0941003AA
AUDI 4B0941003BA
AUDI 4B0941003BN
AUDI 4B0941004AA
AUDI 4B0941004BA
AUDI 4B0941004BN
AUDI 4B0941473
AUDI 4D0941473
AUDI 4F0941004AA
AUDI 8D0941003AB
AUDI 8D0941004AB
AUDI 8H0941029
AUDI 8H0941029AC
AUDI 8H0941029D
AUDI 8H0941029N
AUDI 8H0941030A
AUDI 8H0941030AD
AUDI 8H0941030E
AUDI 8H0941030P
AUDI 8P0941003D
AUDI 8P0941004D
AUDI N10445701
AUWÄRTER 11028729
AUWÄRTER 151005000
BMW 0151629
BMW 0151630
BMW 0398155
BMW 0398210
BMW 07119904789
BMW 07119904790
BMW 63128361007
BMW 63210398155
BMW 63210398210
BMW 63217160806
BMW 71199904789
BMW 71199904790
BMW 7160806
BMW 8361007
BMW 88100151629
BMW 88100151630
BMW 9904789
BMW 9904790
BOMAG 05751180
CADILLAC 09117208
CHEVROLET 9117208
Følgende produkter er også egnet for det angitte OE-nummeret:
Lyspære, fjernlys produsent
VEMO V99-84-0014
VEMO V99-84-0015
VEMO V99-84-0016
VEMO V99-84-0017
VEMO V99-84-0018
HERTH+BUSS ELPARTS 89901220
DAKAtec 950028
VEMO V46-84-0030
VEMO V10-84-0161
HELLA 8GS 007 949-101
MAPCO 103224
PHILIPS 85122VIC1
PHILIPS 85122VIS1
HELLA 8GS 007 949-261
MAXGEAR 78-0108
PHILIPS 85122SYC1
PHILIPS 85122SYS1
PHILIPS 12060C1
MAXGEAR 78-0110
PHILIPS 85122WHV2C1
PHILIPS 85122WHV2S1
PHILIPS 85122XV2C1
PHILIPS 85122XV2S1
DIEDERICHS LID10001
MAXGEAR 78-0121
LUCAS LLB881
LUCAS LLD2S
STARK SKBLB-4880040
RIDEX 106B0041
STARK SKBLB-4880046
RIDEX 106B0047
EINPARTS DUO EPD2S50 +50%
FEBI BILSTEIN 21619
DT Spare Parts 1.21595
TOPRAN 109 447
AIC 59121
QUINTON HAZELL QBL122G
BOSCH 1 987 302 904
BOSCH 1 987 302 910
BOSCH 1 987 302 851
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 88.58.017
AUGER 91333
BOSCH 0 301 162 271
HELLA 1EL 007 823-051
DIEDERICHS 1030087
DIEDERICHS 1024985
PRASCO AD0324914
DIEDERICHS 1024281
DIEDERICHS 1024987
PRASCO AD0324924
DIEDERICHS 1025985
DIEDERICHS 1025085
PRASCO AD0334914
HELLA 1EL 007 823-061
DIEDERICHS 1024984
PRASCO AD0324913
DIEDERICHS 1024986
DIEDERICHS 1024280
DIEDERICHS 1024980
PRASCO AD0324923
DIEDERICHS 1025084
DIEDERICHS 1025984
PRASCO AD0334913
TESLA B22005
TESLA B22015
BOSCH 1 307 337 018
DIEDERICHS 1224285
DIEDERICHS 1224286
AE TOPLIGHT 608605
DIEDERICHS 1016381
DIEDERICHS 1016380
ABAKUS 441-1136R-ND-EM
MAGNETI MARELLI 710301205273
MAGNETI MARELLI 710301205274
DIEDERICHS 1031085
DIEDERICHS 1031985
PRASCO AD3204914
DIEDERICHS 1671285
DIEDERICHS 1031984
DIEDERICHS 1031084
PRASCO AD3204913
Anbefalte alternativer
Kundetilbakemeldinger på VEMO Lyspære, fjernlys V99-84-0018
Dette produktet har ikke blitt anmeldt enda. Skriv den første anmeldelsen og del meningen din om kjøpet ditt med andre kunder
Skriv en kommentar
5 Anmeldelser Lyspære, fjernlys 4046001608636
(0)
4 Anmeldelser Lyspære, fjernlys 4046001608636
(0)
3 Anmeldelser Lyspære, fjernlys 4046001608636
(0)
2 Anmeldelser Lyspære, fjernlys 4046001608636
(0)
1 Anmeldelser Lyspære, fjernlys 4046001608636
(0)