PHILIPS fra 12972PRC1: din valgte bilen
Bil deler katalog:
  • Belter, kjeder, ruller
  • Belysning
  • Bremseanlegg
  • Clutch / -deler
  • Drivaksel og drivakselledd
  • Drivstoffsystem
  • Eksosanlegg
  • Elektrisitet
  • Filter
  • Gir
  • Interiør og komfort
  • Kardangaksler og differensialer
  • Karosserideler, lys, speile
  • Klimaanlegg
  • Lagre
  • Motor
  • Motorkjøling
  • Oljer og væsker
  • Oppvarming / lufting
  • Pakninger og tetningsringer
  • Reparasjonssett
  • Rør og slanger
  • Sensorer, relèer, kontrollenheter
  • Styring
  • Støtdempere, fjærer, bladfjærer
  • Tenning og glødesystem
  • Tilhengerinnretning / -tilleggsdeler
  • Understell og bærearmer
  • Vindusvask
Toppen Fjernlyspære produsent
Topp Karosserideler, lys, speile reservedeler bil
PHILIPS Fjernlyspære Kjøp billig på Rexbo
Lyspære, fjernlys 12V, 55W, H7, Vision PHILIPS 8711500405937 nettbutikk

PHILIPS Lyspære, fjernlys 12V, 55W, H7, Vision
Artikkel nummer: 12972PRC1

Lyspære, fjernlys 8711500405937: vurdering
Anmeldelser (0)
  • tilleggsinfo: Vision
  • Lampetype: H7
  • Nominell ytelse [W]: 55
  • Spenning [V]: 12
  • Sokkelversjon: PX26d
  • Lysdesign: Halogen
  • Årsmodell fra: 09/1994
  • Tank design: Eske
  • fargetemperatur [K]: 3200
  • Renovert: Helt nye
79,27 kr
Inkl. 25% mva.,
ekskl. Frakt
På lager
- +
Legg I kurv
Facebook
Produkt detaljer
  • Kjøretøysutrustning: for kjøretøy uten kurvelys
  • Årsmodell fra: 2015
  • Årsmodell til: 2011
  • Andre detaljer
  • Produsent: PHILIPS
  • Type: Lyspære, fjernlys
  • EAN: 8711500405937
PHILIPS 8711500405937

PHILIPS Lyspære, fjernlys 8711500405937 passer til følgende kjøretøy:

OEM-nummer
Referansenummer(e) OEM:
Produsent OE nummer
AEBI 02333045
AEBI 18ZZ02333045
AGCO E400148
AGCO X825107045000
ALFA ROMEO 14145090
AMAZONE YY00629
ATLAS COPCO 3981604
AUDI N10320101
AUDI N10320102
AUDI N10320103
AUDI N10323001
AUDI (FAW) N10320101
AUDI (FAW) N10320102
BMW 63120026294
BMW 63126904931
BMW 63128361289
BMW 63210151620
BMW 63210309671
BMW 63210395443
BMW 63210395445
BMW 63216926910
BMW 63216926911
BMW 63217160780
BMW 63217160781
BOMAG 05751179
CHEVROLET 000000H7
CHRYSLER 05104684AA
CHRYSLER 5104684AA
CITROËN 1607699080
CITROËN 1608753380
CITROËN 621651
CITROËN 621656
CITROËN 621697
CLAAS 02164220
CLAAS 6005029128
DAF 1637337
FENDT X825107045000
FIAT 14145090
GENERAL MOTORS 090512338
GENERAL MOTORS 90512338
HAKO 01288020
HAMM 1277499
HOLDER 030759
HYMER 0417382
HYUNDAI 21LN50410
IVECO 000000000H7
IVECO 00000000H7
IVECO 0000000H7
IVECO 503138535
JCB 842003031
Følgende produkter er også egnet for det angitte OE-nummeret:
Lyspære, fjernlys produsent
BOSCH 1 410 109 000
HELLA 8GH 007 157-121
HELLA 8GH 007 157-181
HELLA 8GH 007 157-201
HELLA 8GH 007 157-241
SPAHN GLÜHLAMPEN 57162
SPAHN GLÜHLAMPEN 57162L
PHILIPS 55719EBKM
MAGNETI MARELLI 002557100000
FEBI BILSTEIN 12708
TOPRAN 108 842
DIEDERICHS 9600081
VEMO V99-84-0002
PHILIPS 13972MDB1
PHILIPS 12972PRBW
PHILIPS 12972CTVBW
BOSCH 1 987 302 777
PHILIPS 12972CVPGS2
PHILIPS 12972CVPYS2
PHILIPS 12972CVPPS2
PHILIPS 12972CVPBS2
PHILIPS 12972LLECOS2
PHILIPS 13972MDBVB1
PHILIPS 13972MDBVS2
PHILIPS 13972MDC1
PHILIPS 13972MLC1
SWAG 37 93 5271
PHILIPS 12972WHVB1
PHILIPS 12972WHVSM
HELLA 8GH 007 157-126
JP GROUP 1195902500
JP GROUP 8195901000
SWAG 37 93 0174
DT Spare Parts 9.78108
DT Spare Parts 9.78104
DT Spare Parts 9.78105
TESLA B10701
PHILIPS 12972ELC2
PHILIPS 12972LLECOB1
PHILIPS 12972LLECOC1
PHILIPS 12972PRB1
PHILIPS 12972PRC1
PHILIPS 12972PRC2
PHILIPS 12972RVB1
PHILIPS 12972RVS2
PHILIPS 12972VPB1
PHILIPS 12972VPC2
PHILIPS 12972VPS2
PHILIPS 12972XV+B1
PHILIPS 12972XV+S2
SWAG 37 93 0167
MAXGEAR 78-0010
MAXGEAR 78-0052
MAXGEAR 78-0090
MAXGEAR 78-0098
KLAXCAR FRANCE 86230x
KLAXCAR FRANCE 86436z
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 88.58.104
DIEDERICHS LID10063
DIEDERICHS LID10066
QUINTON HAZELL QBL477
DIEDERICHS LID10018
DIEDERICHS LID10019
DIEDERICHS LID10020
DPA 89410872502
DPA 89410872602
PHILIPS 12972CVUBW
PHILIPS 12972XV+BW
PHILIPS 12972WVUB1
PHILIPS 12972WVUSM
PHILIPS 12972XVGB1
PHILIPS 12972XVGS2
TESLA B40701
TESLA B50701
STARK SKBLB-4880001
RIDEX 106B0002
RING RW464
MAXGEAR 78-0193
MAXGEAR 78-0194
RIDEX 106B0013
ASHIKA 60-00-0241
ASHIKA 60-00-0619
JAPKO 600241
JAPKO 600619
AUGER 91339
AUGER 91340
DAKAtec 950004
PHILIPS 12972RGTB1
PHILIPS 12972RGTS2
PHILIPS 12972XVPB1
PHILIPS 12972XVPS2
ASHIKA 60-00-0241C
ASHIKA 60-00-0619C
JAPKO 600241C
JAPKO 600619C
Anbefalte alternativer
Kundetilbakemeldinger på PHILIPS Lyspære, fjernlys 12972PRC1
Dette produktet har ikke blitt anmeldt enda. Skriv den første anmeldelsen og del meningen din om kjøpet ditt med andre kunder
Skriv en kommentar
5 Anmeldelser Lyspære, fjernlys 8711500405937
(0)
4 Anmeldelser Lyspære, fjernlys 8711500405937
(0)
3 Anmeldelser Lyspære, fjernlys 8711500405937
(0)
2 Anmeldelser Lyspære, fjernlys 8711500405937
(0)
1 Anmeldelser Lyspære, fjernlys 8711500405937
(0)