ABAKUS fra 431-1151R-LD-EM: din valgte bilen
Bil deler katalog:
  • Belter, kjeder, ruller
  • Belysning
  • Bremseanlegg
  • Clutch / -deler
  • Drivaksel og drivakselledd
  • Drivstoffsystem
  • Eksosanlegg
  • Elektrisitet
  • Filter
  • Gir
  • Interiør og komfort
  • Kardangaksler og differensialer
  • Karosserideler, lys, speile
  • Klimaanlegg
  • Lagre
  • Motor
  • Motorkjøling
  • Oljer og væsker
  • Oppvarming / lufting
  • Pakninger og tetningsringer
  • Reparasjonssett
  • Rør og slanger
  • Sensorer, relèer, kontrollenheter
  • Styring
  • Støtdempere, fjærer, bladfjærer
  • Tenning og glødesystem
  • Tilhengerinnretning / -tilleggsdeler
  • Understell og bærearmer
  • Vindusvask
Toppen Frontlykter produsent
Topp Karosserideler, lys, speile reservedeler bil
ABAKUS Frontlykter Kjøp billig på Rexbo
Frontlykter høyre, H4, W5W, uten motor for høydejustering hovedlys ABAKUS 299198 nettbutikk

ABAKUS Frontlykter høyre, H4, W5W, uten motor for høydejustering hovedlys
Artikkel nummer: 431-1151R-LD-EM

Frontlykter 299198: vurdering
Anmeldelser (0)
  • Monteringsside: høyre
  • Lampetype: H4, W5W
  • Lysfunksjon: med nærlys, med fjærnlys, med parkeringslys
  • Tilleggsartikkel/tilleggsinfo 2: uten motor for høydejustering hovedlys
  • Kjøretøysutrustning: for kjøretøy med lyshøyderegulering (elektrisk)
  • Venstre- / høyre trafikk: for høyrekjøring
  • Lysdesign: Halogen
  • Registreringstype: E-type kontrollert
  • Driftstype: elektrisk
  • Produsentinnskrenkning: DEPO
  • spredeglassmaterial: PC (Polycarbonat), plast
  • Varenummer i par: 431-1151L-LD-EM
  • Renovert: Helt nye
777,75 kr
Inkl. 25% mva.,
ekskl. Frakt
På lager
- +
Legg I kurv
Facebook
  • Andre detaljer
  • Produsent: ABAKUS
  • Type: Frontlykter
  • EAN: 299198
ABAKUS 299198

ABAKUS Frontlykter 299198 passer til følgende kjøretøy:

OEM-nummer
Referansenummer(e) OEM:
Produsent OE nummer
FORD 1012695
FORD 1012697
FORD 1097786
FORD 1097796
FORD 1097801
FORD 1114894
FORD 6677253
FORD 7242045
FORD 72420456677253
FORD 7242047
FORD 95VG13005CE
FORD 95VG13005SCA
FORD 95VG13005SCB
FORD 95VG13005SCC
Følgende produkter er også egnet for det angitte OE-nummeret:
Frontlykter produsent
HELLA 1AG 008 563-021
HELLA 1AG 354 023-011
HELLA 1AG 354 023-021
VAN WEZEL 1896942
VAN WEZEL 1896962
VAN WEZEL 1897962
TYC 20-5211-08-2
TYC 20-5211-18-2
SCHLIECKMANN 50222112
SCHLIECKMANN 50228102
MAGNETI MARELLI 712754058657
JOHNS 32 45 10-1
JOHNS 32 46 09-2
JOHNS 32 46 10-2
PRASCO FD0503604
DIEDERICHS 1452082
DIEDERICHS 1453080
DIEDERICHS 1453081
DIEDERICHS 1403009
VAN WEZEL 1897962N
VAN WEZEL 1897961N
SCHLIECKMANN 50222132
PRASCO FD9064603
PRASCO FD9064803
PRASCO FD9084603
PRASCO FD9084803
HERTH+BUSS ELPARTS 80658195
HERTH+BUSS ELPARTS 80658606
HERTH+BUSS ELPARTS 80658607
ABAKUS 431-1517R-UE
ABAKUS 431-1151L-LD-EM
ABAKUS 431-1151R-LD-EM
ABAKUS 47-431-1136RELD
KLOKKERHOLM 25150142
ALKAR 2702958
ALKAR 2742959
ABAKUS 431-1136R-RD-EM
BSG BSG 30-800-001
Anbefalte alternativer
Kundetilbakemeldinger på ABAKUS Frontlykter 431-1151R-LD-EM
Dette produktet har ikke blitt anmeldt enda. Skriv den første anmeldelsen og del meningen din om kjøpet ditt med andre kunder
Skriv en kommentar
5 Anmeldelser Frontlykter 299198
(0)
4 Anmeldelser Frontlykter 299198
(0)
3 Anmeldelser Frontlykter 299198
(0)
2 Anmeldelser Frontlykter 299198
(0)
1 Anmeldelser Frontlykter 299198
(0)