AD KÜHNER fra 1080R: din valgte bilen
Bil deler katalog:
  • Belter, kjeder, ruller
  • Belysning
  • Bremseanlegg
  • Clutch / -deler
  • Drivaksel og drivakselledd
  • Drivstoffsystem
  • Eksosanlegg
  • Elektrisitet
  • Filter
  • Fjæring / demping
  • Gir
  • Interiør og komfort
  • Kardangaksler og differensialer
  • Karosseri
  • Klimaanlegg
  • Lagre
  • Motor
  • Motorkjøling
  • Oljer og væsker
  • Oppvarming / lufting
  • Pakninger og tetningsringer
  • Reparasjonssett
  • Rør og slanger
  • Sensorer, relèer, kontrollenheter
  • Styring
  • Tenning og glødesystem
  • Tilhengerinnretning / -tilleggsdeler
  • Understell og bærearmer
  • Vindusvask
Toppen Starter produsent
AD KÜHNER Starter Kjøp billig på Rexbo
Starter 1kW AD KÜHNER 805622419461 nettbutikk

AD KÜHNER Starter 1kW
Artikkel nummer: 1080R

Starter 805622419461: vurdering
Anmeldelser (0)
  • Nominell ytelse [kW]: 1
  • Spenning [V]: 12
  • Tannantall: 9
  • Antall festehull: 2
  • Ant. gjengeboringer:
  • drev grunnposisjon [mm]: 16
  • versjon: 1080R
  • diameter opptak [mm]: 78
  • Renovert: Refabrikkert
413,07 kr
Inkl. 25% mva.,
ekskl. Frakt
Ikke på lager for øyeblikket
- +
Legg I kurv
Facebook
  • Andre detaljer
  • Produsent: AD KÜHNER
  • Type: Starter
  • EAN: 805622419461
AD KÜHNER 805622419461

AD KÜHNER Starter 805622419461 passer til følgende kjøretøy:

OEM-nummer
Referansenummer(e) OEM:
Produsent OE nummer
OPEL 1202006
OPEL 1202030
OPEL 1202040
OPEL 1202104
OPEL 1202105
OPEL 1202952
OPEL 90398044
Følgende produkter er også egnet for det angitte OE-nummeret:
Starter produsent
HELLA 8EA 726 240-001
VALEO 433298
VALEO 436011
BOSCH 0 986 010 690
MAGNETI MARELLI 943251061010
DELCO REMY DRS0690
BTS TURBO S510457
ATL A 10 690
LAUBER 22.0080
EUROTEC 11010690
STARK SKSTR-0330187
MAGNETI MARELLI 944280106900
AD KÜHNER 1080
BV PSH 130.008.092.010
ROTOVIS Automotive Electrics 8010690
AUTOELECTRO AES8171
QUINTON HAZELL QRS2250
ALANKO 10440091
ALANKO 10440309
ALANKO 10440439
ALANKO 10440792
ALANKO 10440978
ALANKO 11440270
ALANKO 11440309
ALANKO 11440439
ALANKO 11440792
ALANKO 11440978
RIDEX 2S0188
Henkel Parts 3110607
AD KÜHNER 1080R
BOSCH 1 987 301 051
BOSCH 1 987 301 005
BOSCH 1 987 301 076
VALEO 433296
BOSCH 0 986 010 040
BOSCH 1 987 302 011
BOSCH 1 987 302 015
MAGNETI MARELLI 943251048010
FEBI BILSTEIN 06665
DELCO REMY DRS0040
BTS TURBO S510677
ATL A 10 040
VEMO V99-84-0005
VEMO V99-84-0012
VEMO V99-84-0001
VEMO V99-84-0003
PHILIPS 12258LLECOB1
PHILIPS 12258LLECOC1
PHILIPS 55717EBKM
EUROTEC 11010040
BOSCH 1 987 301 108
PHILIPS 12258WHVB1
PHILIPS 12258WHVSM
BOSCH 1 987 302 801
PHILIPS 12258SPC1
PHILIPS 12258LLECOS2
DT Spare Parts 9.78109
BOSCH 1 987 301 088
PHILIPS 12258PRB1
PHILIPS 12258PRC1
PHILIPS 12258VPB1
PHILIPS 12258VPS2
PHILIPS 12258XV+B1
PHILIPS 12258XV+S2
BV PSH 130.005.092.215
OSRAM 7240
MAXGEAR 78-0005
MAXGEAR 78-0085
KLAXCAR FRANCE 86202z
KLAXCAR FRANCE 86237jbx
KLAXCAR FRANCE 86237x
KLAXCAR FRANCE 86244x
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 88.58.101
ALANKO 10440100
ALANKO 10440353
ALANKO 11440100
ALANKO 11440353
PHILIPS 12258XVGB1
PHILIPS 12258XVGS2
BV PSH 130.005.092.396
MAXGEAR 78-0185
MAXGEAR 78-0186
Henkel Parts 3110593
RIDEX 106B0029
DAKAtec 950001
PHILIPS 12258WVUB1
PHILIPS 12258WVUSM
PHILIPS 12258XVPB1
PHILIPS 12258XVPS2
BOSCH 1 987 301 135
K2 AH115
BV PSH 130.005.092.010
BTS TURBO S510920
BOSCH 0 001 108 080
LUCAS ELECTRICAL LRS02134
STARK SKSTR-0330214
DRI 328126092
RIDEX 2S0215
VALEO 436041
BOSCH 0 001 218 122
BOSCH 0 986 013 100
MAGNETI MARELLI 943251697010
BTS TURBO S510223
VEMO V40-12-14860
ATL A 13 100
BLUE PRINT ADZ91218
LUCAS ELECTRICAL LRS00658
MAGNETI MARELLI 944280131000
BV PSH 130.524.092.010
BV PSH 130.524.092.215
WAI 17075N
DRI 328012092
VALEO 726110
ROTOVIS Automotive Electrics 8013100
AS-PL S0306
ALANKO 10440264
ALANKO 10440419
LUCAS LRS00658
Henkel Parts 3110700
Henkel Parts 3110701
VALEO 201194
BV PSH 130.524.092.018
Anbefalte alternativer
Kundetilbakemeldinger på AD KÜHNER Starter 1080R
Dette produktet har ikke blitt anmeldt enda. Skriv den første anmeldelsen og del meningen din om kjøpet ditt med andre kunder
Skriv en kommentar
5 Anmeldelser Starter 805622419461
(0)
4 Anmeldelser Starter 805622419461
(0)
3 Anmeldelser Starter 805622419461
(0)
2 Anmeldelser Starter 805622419461
(0)
1 Anmeldelser Starter 805622419461
(0)