PHILIPS fra 12258WVUSM: din valgte bilen
Bil deler katalog:
  • Belter, kjeder, ruller
  • Belysning
  • Bremseanlegg
  • Clutch / -deler
  • Drivaksel og drivakselledd
  • Drivstoffsystem
  • Eksosanlegg
  • Elektrisitet
  • Filter
  • Fjæring / demping
  • Gir
  • Interiør og komfort
  • Kardangaksler og differensialer
  • Karosseri
  • Klimaanlegg
  • Lagre
  • Motor
  • Motorkjøling
  • Oljer og væsker
  • Oppvarming / lufting
  • Pakninger og tetningsringer
  • Reparasjonssett
  • Rør og slanger
  • Sensorer, relèer, kontrollenheter
  • Styring
  • Tenning og glødesystem
  • Tilhengerinnretning / -tilleggsdeler
  • Understell og bærearmer
  • Vindusvask
Toppen Fjernlyspære produsent
PHILIPS Fjernlyspære Kjøp billig på Rexbo
Lyspære, fjernlys 12V, 55W, H1 PHILIPS 8719018005250 nettbutikk

PHILIPS Lyspære, fjernlys 12V, 55W, H1
Artikkel nummer: 12258WVUSM

Lyspære, fjernlys 8719018005250: vurdering
Anmeldelser (0)
  • Lampetype: H1
  • Nominell ytelse [W]: 55
  • Spenning [V]: 12
  • Lysdesign: Halogen
  • Tank design: boks
  • Årsmodell til: 2010
  • Sokkeltype lyspære: P14.5s
  • Renovert: Helt nye
287,88 kr
Inkl. 25% mva.,
ekskl. Frakt
På lager
- +
Legg I kurv
Facebook
Produkt detaljer
  • Utstyrsvariant: CROSS
  • Lysfunksjon: uten kjørelys
  • for organisasjonsnummer fra: 10624
  • Kjøretøyets el-system: for kjøretøy med 12 V hovedstrøm
  • Andre detaljer
  • Produsent: PHILIPS
  • Type: Lyspære, fjernlys
  • EAN: 8719018005250
PHILIPS 8719018005250

PHILIPS Lyspære, fjernlys 8719018005250 passer til følgende kjøretøy:

OEM-nummer
Referansenummer(e) OEM:
Produsent OE nummer
ABARTH 5742673
AEBI 02301067
AEBI 1297700629
AGCO CH9X8118
AGCO X830180063010
ALFA ROMEO 83931521
ALFA ROMEO 9947602
ATLAS COPCO 0350467
AUDI KDWHLO9310
AUDI N0177612
AUDI N0177612Z
AUDI N0177616
BAIC 128404169
BMW 07119978390
BMW 07509064001
BMW 63210307803
BMW 63210395442
BMW 63216926908
BMW 63217160777
BMW 71199978390
BMW 75099064001
BOMAG 05751054
CASE IH 07090110
CASE IH 1494060
CASE IH 2143550
CASE IH 417720
CASE IH 83931521
CATERPILLAR 2100999
CATERPILLAR 9X8118
CITROËN 621622
CITROËN 621647
CITROËN 621698
CITROËN BNL5124022
CITROËN BNL5124052
CLAAS 0002113300
DAF 1354858
DEUTZ-FAHR 090012680
EVOBUS 000000000268
EVOBUS 072601024802
EVOBUS A000000000268
FENDT X830180063010
FIAT 83931521
FORD 1003469
FORD 1028678
FORD 1067712
FORD 1108907
FORD 1108913
FORD 1148422
FORD 1202040
FORD 1496359
Følgende produkter er også egnet for det angitte OE-nummeret:
Lyspære, fjernlys produsent
BOSCH 1 987 301 051
BOSCH 1 987 301 005
BOSCH 1 987 301 076
BOSCH 1 987 302 011
BOSCH 1 987 302 015
FEBI BILSTEIN 06665
VEMO V99-84-0012
PHILIPS 12258LLECOB1
PHILIPS 12258LLECOC1
PHILIPS 55717EBKM
BOSCH 1 987 301 108
PHILIPS 12258WHVB1
PHILIPS 12258WHVSM
BOSCH 1 987 302 801
PHILIPS 12258SPC1
PHILIPS 12258LLECOS2
TESLA B10101
DT Spare Parts 9.78109
BOSCH 1 987 301 088
PHILIPS 12258PRB1
PHILIPS 12258PRC1
PHILIPS 12258VPB1
PHILIPS 12258VPS2
PHILIPS 12258XV+B1
PHILIPS 12258XV+S2
MAXGEAR 78-0005
MAXGEAR 78-0085
KLAXCAR FRANCE 86202z
KLAXCAR FRANCE 86237jbx
KLAXCAR FRANCE 86237x
KLAXCAR FRANCE 86244x
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 88.58.101
DIEDERICHS LID10062
DIEDERICHS LID10065
DIEDERICHS LID10012
DIEDERICHS LID10013
DIEDERICHS LID10014
PHILIPS 12258XVGB1
PHILIPS 12258XVGS2
TESLA B40101
TESLA B50101
MAXGEAR 78-0185
MAXGEAR 78-0186
RIDEX 106B0070
RIDEX 106B0029
AUGER 91334
DAKAtec 950001
PHILIPS 12258WVUB1
PHILIPS 12258WVUSM
PHILIPS 12258XVPB1
PHILIPS 12258XVPS2
BOSCH 1 987 301 135
K2 AH115
HELLA 8GH 002 089-133
STARK SKBLB-4880005
RIDEX 106B0006
DIEDERICHS 9600084
HELLA 8GH 002 089-131
HELLA 8GH 002 089-136
BOSCH 8 787 510 022
HERTH+BUSS ELPARTS 89901092
TOPRAN 109 100
DIEDERICHS 9600184
DIEDERICHS LID10216
FEBI BILSTEIN 06581
PHILIPS 13342MDB1
DT Spare Parts 1.21573
PHILIPS 13342MDBVB1
PHILIPS 13342MDBVS2
PHILIPS 13342MDC1
PHILIPS 13342MLC1
MAXGEAR 78-0051
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 88.58.003
VEMO V99-84-0005
VEMO V99-84-0001
VEMO V99-84-0003
OSRAM 7240
HELLA 8EA 726 240-001
VALEO 433296
BOSCH 0 986 010 040
MAGNETI MARELLI 943251048010
MAGNETI MARELLI 943251061010
DELCO REMY DRS0040
DELCO REMY DRS0690
BTS TURBO S510677
ATL A 10 040
LAUBER 22.0080
EUROTEC 11010040
STARK SKSTR-0330187
MAGNETI MARELLI 944280106900
AD KÜHNER 1080
BV PSH 130.005.092.215
ROTOVIS Automotive Electrics 8010690
AUTOELECTRO AES8171
QUINTON HAZELL QRS2250
ALANKO 10440100
ALANKO 10440353
ALANKO 10440439
ALANKO 11440100
ALANKO 11440353
ALANKO 11440439
RIDEX 2S0188
BV PSH 130.005.092.396
Henkel Parts 3110593
AD KÜHNER 1080R
BV PSH 130.005.092.010
HELLA 8GH 002 090-133
VEMO V99-84-0013
PHILIPS 12336LLECOC1
PHILIPS 12336PRB1
HELLA 8GH 002 090-136
PHILIPS 12336WHVB1
HELLA 8GH 002 090-134
HELLA 8GH 002 090-131
PHILIPS 12336PRC1
MAXGEAR 78-0007
MAXGEAR 78-0087
KLAXCAR FRANCE 86201x
KLAXCAR FRANCE 86201z
KLAXCAR FRANCE 86438z
STARK SKBLB-4880009
RIDEX 106B0010
MAXGEAR 78-0189
MAXGEAR 78-0190
PHILIPS 12336WVUB1
QUINTON HAZELL QBL448
LUCAS LLB448
LUCAS LLB448P
LUCAS LLX448BL
LUCAS LLX448BL50
LUCAS LLX448BL50X2
LUCAS LLX448XLP
LUCAS LLX448XLPX2
LUCAS LLX448XLUX2
WABCO 8994702934
Anbefalte alternativer
Kundetilbakemeldinger på PHILIPS Lyspære, fjernlys 12258WVUSM
Dette produktet har ikke blitt anmeldt enda. Skriv den første anmeldelsen og del meningen din om kjøpet ditt med andre kunder
Skriv en kommentar
5 Anmeldelser Lyspære, fjernlys 8719018005250
(0)
4 Anmeldelser Lyspære, fjernlys 8719018005250
(0)
3 Anmeldelser Lyspære, fjernlys 8719018005250
(0)
2 Anmeldelser Lyspære, fjernlys 8719018005250
(0)
1 Anmeldelser Lyspære, fjernlys 8719018005250
(0)