VALEO fra 433296: din valgte bilen
Bil deler katalog:
  • Belter, kjeder, ruller
  • Belysning
  • Bremseanlegg
  • Clutch / -deler
  • Drivaksel og drivakselledd
  • Drivstoffsystem
  • Eksosanlegg
  • Elektrisitet
  • Filter
  • Fjæring / demping
  • Gir
  • Interiør og komfort
  • Kardangaksler og differensialer
  • Karosseri
  • Klimaanlegg
  • Lagre
  • Motor
  • Motorkjøling
  • Oljer og væsker
  • Oppvarming / lufting
  • Pakninger og tetningsringer
  • Reparasjonssett
  • Rør og slanger
  • Sensorer, relèer, kontrollenheter
  • Styring
  • Tenning og glødesystem
  • Tilhengerinnretning / -tilleggsdeler
  • Understell og bærearmer
  • Vindusvask
Toppen Starter produsent
VALEO Starter Kjøp billig på Rexbo
Starter 0,7kW VALEO 3276424332967 nettbutikk

VALEO Starter 0,7kW REMANUFACTURED PREMIUM
Artikkel nummer: 433296

Starter 3276424332967: vurdering
Anmeldelser (0)
  • Produktlinje: REMANUFACTURED PREMIUM
  • Nominell ytelse [kW]: 0,7
  • Chassisnummer (VIN) fra: J2791968
  • Spenning [V]: 12
  • Dreieretning: rotasjon med urviseren
  • Hullantall: 2
  • Byttedel:
  • Klemme: 15A
  • Posisjon / grad: L 33
  • Vekt [kg]: 4,88
  • Tannantall 1: 9
  • Tannantall 2: 10
  • Renovert: Refabrikkert
3724,16 kr
Inkl. 25% mva.,
ekskl. Frakt
Ikke på lager for øyeblikket
- +
Legg I kurv
Facebook
  • Andre detaljer
  • Produsent: VALEO
  • Type: Starter
  • EAN: 3276424332967
VALEO 3276424332967
OEM-nummer
Referansenummer(e) OEM:
Produsent OE nummer
GENERAL MOTORS 1202007
GENERAL MOTORS 1202037
GENERAL MOTORS 1202040
GENERAL MOTORS 1202047
GENERAL MOTORS 1202102
GENERAL MOTORS 1202103
GENERAL MOTORS 1202108
GENERAL MOTORS 1202132
GENERAL MOTORS 1202134
GENERAL MOTORS 1202950
GENERAL MOTORS 90019308
GENERAL MOTORS R1040005
OPEL 1202007
OPEL 1202037
OPEL 1202040
OPEL 1202132
OPEL 1202134
OPEL 1202950
VALEO D6RA31
VALEO D9E128
VAUXHALL 3471163
VAUXHALL 3471381
VAUXHALL 3471390
VAUXHALL 90019308
VAUXHALL 90349352
VAUXHALL R1040005
VAUXHALL R90349352
Følgende produkter er også egnet for det angitte OE-nummeret:
Starter produsent
HELLA 8EA 726 229-001
VALEO 433296
BOSCH 0 986 010 040
MAGNETI MARELLI 943251048010
DELCO REMY DRS0040
BTS TURBO S510677
ATL A 10 040
LAUBER 22.0066
EUROTEC 11010040
STARK SKSTR-0330187
HC-Cargo 110364
BV PSH 130.005.092.215
ROTOVIS Automotive Electrics 8010040
AUTOELECTRO AES8167
QUINTON HAZELL QRS1786
ALANKO 10440100
ALANKO 10440353
ALANKO 10440439
ALANKO 10440792
ALANKO 11440100
ALANKO 11440353
ALANKO 11440439
AD KÜHNER 1066R
RIDEX 2S0188
BV PSH 130.005.092.396
Henkel Parts 3110593
BV PSH 130.005.092.010
AJUSA 16530400
BOSCH 1 987 301 051
BOSCH 1 987 301 005
BOSCH 1 987 301 076
HELLA 8EA 726 240-001
BOSCH 1 987 302 011
BOSCH 1 987 302 015
MAGNETI MARELLI 943251061010
FEBI BILSTEIN 06665
DELCO REMY DRS0690
LAUBER 22.0080
VEMO V99-84-0005
VEMO V99-84-0012
VEMO V99-84-0001
VEMO V99-84-0003
PHILIPS 12258LLECOB1
PHILIPS 12258LLECOC1
PHILIPS 55717EBKM
BOSCH 1 987 301 108
PHILIPS 12258WHVB1
PHILIPS 12258WHVSM
BOSCH 1 987 302 801
PHILIPS 12258SPC1
PHILIPS 12258LLECOS2
DT Spare Parts 9.78109
MAGNETI MARELLI 944280106900
BOSCH 1 987 301 088
AD KÜHNER 1080
PHILIPS 12258PRB1
PHILIPS 12258PRC1
PHILIPS 12258VPB1
PHILIPS 12258VPS2
PHILIPS 12258XV+B1
PHILIPS 12258XV+S2
OSRAM 7240
MAXGEAR 78-0005
MAXGEAR 78-0085
ROTOVIS Automotive Electrics 8010690
KLAXCAR FRANCE 86202z
KLAXCAR FRANCE 86237jbx
KLAXCAR FRANCE 86237x
KLAXCAR FRANCE 86244x
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 88.58.101
AUTOELECTRO AES8171
QUINTON HAZELL QRS2250
PHILIPS 12258XVGB1
PHILIPS 12258XVGS2
MAXGEAR 78-0185
MAXGEAR 78-0186
RIDEX 106B0029
DAKAtec 950001
PHILIPS 12258WVUB1
PHILIPS 12258WVUSM
PHILIPS 12258XVPB1
PHILIPS 12258XVPS2
AD KÜHNER 1080R
BOSCH 1 987 301 135
K2 AH115
GATES 05-4272
THERMOTEC DWG095TT
BTS TURBO S510920
ATL A 10 130
BTS TURBO S510678
LAUBER 22.0087
EUROTEC 11010130
STARK SKSTR-0330017
BV PSH 130.006.092.215
ROTOVIS Automotive Electrics 8010131
ALANKO 10439877
ALANKO 10440091
ALANKO 11439877
ALANKO 11440266
ALANKO 11440270
ALANKO 11440792
RIDEX 2S0018
Henkel Parts 3110596
Henkel Parts 3110597
Henkel Parts 3110601
Henkel Parts 3110602
Henkel Parts 3110603
AD KÜHNER 1087R
HELLA 8EA 726 163-001
VEMO V40-12-18260
LAUBER 22.0518
LUCAS ELECTRICAL LRS01757
DRI 328101092
A.Fyreco F4318260
STARDAX STX200342
STARDAX STX200342R
Anbefalte alternativer
Kundetilbakemeldinger på VALEO Starter 433296
Dette produktet har ikke blitt anmeldt enda. Skriv den første anmeldelsen og del meningen din om kjøpet ditt med andre kunder
Skriv en kommentar
5 Anmeldelser Starter 3276424332967
(0)
4 Anmeldelser Starter 3276424332967
(0)
3 Anmeldelser Starter 3276424332967
(0)
2 Anmeldelser Starter 3276424332967
(0)
1 Anmeldelser Starter 3276424332967
(0)