BOSCH fra 1 987 302 015: din valgte bilen
Bil deler katalog:
  • Belter, kjeder, ruller
  • Belysning
  • Bremseanlegg
  • Clutch / -deler
  • Drivaksel og drivakselledd
  • Drivstoffsystem
  • Eksosanlegg
  • Elektrisitet
  • Filter
  • Fjæring / demping
  • Gir
  • Interiør og komfort
  • Kardangaksler og differensialer
  • Karosseri
  • Klimaanlegg
  • Lagre
  • Motor
  • Motorkjøling
  • Oljer og væsker
  • Oppvarming / lufting
  • Pakninger og tetningsringer
  • Reparasjonssett
  • Rør og slanger
  • Sensorer, relèer, kontrollenheter
  • Styring
  • Tenning og glødesystem
  • Tilhengerinnretning / -tilleggsdeler
  • Understell og bærearmer
  • Vindusvask
Toppen Fjernlyspære produsent
BOSCH Fjernlyspære Kjøp billig på Rexbo
Lyspære, fjernlys 12V, 55W, H1 BOSCH 3165141238471 nettbutikk

BOSCH Lyspære, fjernlys 12V, 55W, H1
Artikkel nummer: 1 987 302 015

Lyspære, fjernlys 3165141238471: vurdering
Anmeldelser (0)
  • Lampetype: H1
  • Nominell ytelse [W]: 55
  • Spenning [V]: 12
  • Lysdesign: Halogen
  • Årsmodell til: 11/2010
  • Sokkeltype lyspære: P14.5s
  • Renovert: Helt nye
93,50 kr
(Pris per produkt)
Inkl. 25% mva.,
ekskl. Frakt
På lager
- +
Legg I kurv
Facebook
  • Andre detaljer
  • Produsent: BOSCH
  • Type: Lyspære, fjernlys
  • EAN: 3165141238471
BOSCH 3165141238471

BOSCH Lyspære, fjernlys 3165141238471 passer til følgende kjøretøy:

OEM-nummer
Referansenummer(e) OEM:
Produsent OE nummer
ABARTH 5742673
ALFA ROMEO 83931521
ALFA ROMEO 9947602
AUDI KDWHLO9310
AUDI KDWHLO9591
AUDI N0177612
AUDI N0177612Z
AUDI N0177616
BAIC 128404169
BMW 07119978390
BMW 07509064001
BMW 63210307803
BMW 63210395442
BMW 63216926908
BMW 63217160777
BMW 71199978390
BMW 75099064001
BOSCH 12V55WH1XENONBLUE
BOSCH Blister1pcs1987301011
BOSCH E12XP
BOSCH H1
CITROËN 621622
CITROËN 621647
CITROËN 621698
CITROËN BNL5124022
CITROËN BNL5124052
DAF 1354858
FIAT 83931521
FORD 1003469
FORD 1028678
FORD 1067712
FORD 1108907
FORD 1108913
FORD 1148422
FORD 1202040
FORD 1496359
FORD 4075290
FORD 4345856
FORD 5016710
FORD 69AG13009AAELB448
FORD 7117909
FORD 7304995
FREIGHTLINER HAL78105
HOLDEN 99073100
IVECO 503140983
IVECO 83931521
LANCIA 83931521
LAND ROVER 589109
LAND ROVER BR0448P
LAND ROVER XCD100030L
Følgende produkter er også egnet for det angitte OE-nummeret:
Lyspære, fjernlys produsent
BOSCH 1 987 301 051
BOSCH 1 987 301 005
BOSCH 1 987 301 076
BOSCH 1 987 302 011
BOSCH 1 987 302 015
FEBI BILSTEIN 06665
VEMO V99-84-0012
PHILIPS 12258LLECOB1
PHILIPS 12258LLECOC1
PHILIPS 55717EBKM
BOSCH 1 987 301 108
PHILIPS 12258WHVB1
PHILIPS 12258WHVSM
BOSCH 1 987 302 801
PHILIPS 12258SPC1
PHILIPS 12258LLECOS2
TOPRAN 109 100
DT Spare Parts 9.78109
BOSCH 1 987 301 088
PHILIPS 12258PRB1
PHILIPS 12258PRC1
PHILIPS 12258VPB1
PHILIPS 12258VPS2
PHILIPS 12258XV+B1
PHILIPS 12258XV+S2
MAXGEAR 78-0005
MAXGEAR 78-0085
KLAXCAR FRANCE 86202z
KLAXCAR FRANCE 86237jbx
KLAXCAR FRANCE 86237x
KLAXCAR FRANCE 86244x
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 88.58.101
DIEDERICHS LID10062
DIEDERICHS LID10065
DIEDERICHS LID10012
DIEDERICHS LID10013
DIEDERICHS LID10014
PHILIPS 12258XVGB1
PHILIPS 12258XVGS2
MAXGEAR 78-0185
MAXGEAR 78-0186
RIDEX 106B0070
RIDEX 106B0029
DIEDERICHS 9600184
DIEDERICHS LID10216
DAKAtec 950001
PHILIPS 12258WVUB1
PHILIPS 12258WVUSM
PHILIPS 12258XVPB1
PHILIPS 12258XVPS2
BOSCH 1 987 301 135
K2 AH115
TESLA B10101
TESLA B40101
TESLA B50101
FEBI BILSTEIN 06581
VEMO V99-84-0005
VEMO V99-84-0001
VEMO V99-84-0003
OSRAM 7240
HELLA 8EA 726 240-001
VALEO 433296
BOSCH 0 986 010 040
MAGNETI MARELLI 943251048010
MAGNETI MARELLI 943251061010
DELCO REMY DRS0040
DELCO REMY DRS0690
BTS TURBO S510677
ATL A 10 040
LAUBER 22.0080
EUROTEC 11010040
STARK SKSTR-0330187
MAGNETI MARELLI 944280106900
AD KÜHNER 1080
BV PSH 130.005.092.215
ROTOVIS Automotive Electrics 8010690
AUTOELECTRO AES8171
QUINTON HAZELL QRS2250
ALANKO 10440100
ALANKO 10440353
ALANKO 10440439
ALANKO 11440100
ALANKO 11440353
ALANKO 11440439
RIDEX 2S0188
BV PSH 130.005.092.396
Henkel Parts 3110593
AD KÜHNER 1080R
BV PSH 130.005.092.010
HELLA 8GH 002 089-131
STARK SKBLB-4880005
RIDEX 106B0006
HELLA 8GH 002 089-133
DIEDERICHS 9600084
HERTH+BUSS ELPARTS 89901092
HELLA 8GH 002 089-136
AUGER 91334
DT Spare Parts 1.21573
QUINTON HAZELL QBL448
LUCAS LLB448
LUCAS LLB448P
LUCAS LLX448BL
LUCAS LLX448BL50
LUCAS LLX448BL50X2
LUCAS LLX448XLP
LUCAS LLX448XLPX2
LUCAS LLX448XLUX2
WABCO 8994702934
DUPLI COLOR 598623
DUPLI COLOR 805271
DUPLI COLOR 806957
DUPLI COLOR 806964
DUPLI COLOR 806971
DUPLI COLOR 808609
DUPLI COLOR 835049
DUPLI COLOR 840081
DUPLI COLOR 840296
MOTIP 41630
MOTIP 41635
MOTIP 41730
MOTIP 51022
MOTIP 941600
MOTIP 941650
MOTIP 941730
MOTIP 951020
DUPLI COLOR 835032
HELLA 8GH 002 089-251
HELLA 8GH 002 089-253
PHILIPS 13258MDB1
PHILIPS 13258MDC1
PHILIPS 13258MLC1
HERTH+BUSS ELPARTS 89901093
HELLA 8GH 002 089-258
MAXGEAR 78-0049
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 88.58.001
KLAXCAR FRANCE 86227x
Anbefalte alternativer
Kundetilbakemeldinger på BOSCH Lyspære, fjernlys 1 987 302 015
Dette produktet har ikke blitt anmeldt enda. Skriv den første anmeldelsen og del meningen din om kjøpet ditt med andre kunder
Skriv en kommentar
5 Anmeldelser Lyspære, fjernlys 3165141238471
(0)
4 Anmeldelser Lyspære, fjernlys 3165141238471
(0)
3 Anmeldelser Lyspære, fjernlys 3165141238471
(0)
2 Anmeldelser Lyspære, fjernlys 3165141238471
(0)
1 Anmeldelser Lyspære, fjernlys 3165141238471
(0)