HELLA fra 8GH 002 089-131: din valgte bilen
Bil deler katalog:
  • Belter, kjeder, ruller
  • Belysning
  • Bremseanlegg
  • Clutch / -deler
  • Drivaksel og drivakselledd
  • Drivstoffsystem
  • Eksosanlegg
  • Elektrisitet
  • Filter
  • Fjæring / demping
  • Gir
  • Interiør og komfort
  • Kardangaksler og differensialer
  • Karosseri
  • Klimaanlegg
  • Lagre
  • Motor
  • Motorkjøling
  • Oljer og væsker
  • Oppvarming / lufting
  • Pakninger og tetningsringer
  • Reparasjonssett
  • Rør og slanger
  • Sensorer, relèer, kontrollenheter
  • Styring
  • Tenning og glødesystem
  • Tilhengerinnretning / -tilleggsdeler
  • Understell og bærearmer
  • Vindusvask
Toppen Hovedlyskaster pære produsent
HELLA Hovedlyskaster pære Kjøp billig på Rexbo
Lyspære, hovedlyskaster HELLA 4082300022032 nettbutikk

HELLA Lyspære, hovedlyskaster
Artikkel nummer: 8GH 002 089-131

Lyspære, hovedlyskaster 4082300022032: vurdering
Anmeldelser (0)
  • Lampetype: H1
  • Spenning [V]: 12
  • Nominell ytelse [W]: 55
  • Lysdesign: Halogen
  • Mengde: 1
  • Tank design: Eske
  • Registreringstype: ECE-testet
  • Sokkeltype lyspære: P14.5s
  • Montering/demontering skal kun gjøres av fagpersoner!:
  • Renovert: Helt nye
26,05 kr
(Pris per produkt)
Inkl. 25% mva.,
ekskl. Frakt
På lager
- +
Legg I kurv
Facebook
  • Andre detaljer
  • Produsent: HELLA
  • Type: Lyspære, hovedlyskaster
  • EAN: 4082300022032
HELLA 4082300022032

HELLA Lyspære, hovedlyskaster 4082300022032 passer til følgende kjøretøy:

OEM-nummer
Referansenummer(e) OEM:
Produsent OE nummer
AEBI 1297700629
AGCO 72312065
AGCO CH9X8118
AGCO X830180063010
ATLAS COPCO 0350467
AUDI KDWHLO9310
AUDI N0177612
BAIC 128404169
BLUEBIRD 6097612
BOMAG 05751054
CASE IH 07090110
CASE IH 1494060
CASE IH 417720
CASE IH 83931521
CATERPILLAR 2100999
CATERPILLAR 9X8118
DAF 1354858
DEUTZ-FAHR 090012680
FENDT 72312065
FENDT X830180063010
FIAT 83931521
FREIGHTLINER HAL78105
FUCHS T403103
GOLDHOFER 45382
HAKO 19741313
HAKO N072601012270
HELLA 082008
HELLA H1
HYDREMA 584371
HYMER 0417204
IVECO 503140983
JOHN DEERE 57M7019
JOHN DEERE AM142592
JUNGHEINRICH 14433590
JUNGHEINRICH 50229023
KNAUS T050754
KOMATSU 42U06H0P01
KOMATSU 4919701M
KRONE 200807660
LAND ROVER 589109
LANGENDORF 1135279
LANGENDORF B171956
LIEBHERR 6000865
LIEBHERR 607024014
LINDE 5400177
LINDNER 3201697
MACK 438178105
MAN T1655
MAN ZF259010018
MANITOU 466247
Følgende produkter er også egnet for det angitte OE-nummeret:
Lyspære, hovedlyskaster produsent
HELLA 8GH 002 089-133
DIEDERICHS 9600084
VEMO V99-84-0012
PHILIPS 12258LLECOB1
PHILIPS 12258LLECOC1
PHILIPS 55717EBKM
PHILIPS 12258WHVB1
PHILIPS 12258WHVSM
HELLA 8GH 002 089-131
PHILIPS 12258SPC1
PHILIPS 12258LLECOS2
HELLA 8GH 002 089-136
DT Spare Parts 9.78109
PHILIPS 12258PRB1
PHILIPS 12258PRC1
PHILIPS 12258VPB1
PHILIPS 12258VPS2
PHILIPS 12258XV+B1
PHILIPS 12258XV+S2
MAXGEAR 78-0005
MAXGEAR 78-0085
KLAXCAR FRANCE 86202z
KLAXCAR FRANCE 86237jbx
KLAXCAR FRANCE 86237x
KLAXCAR FRANCE 86244x
PHILIPS 12258XVGB1
PHILIPS 12258XVGS2
STARK SKBLB-4880005
MAXGEAR 78-0185
MAXGEAR 78-0186
RIDEX 106B0029
RIDEX 106B0006
PHILIPS 12258WVUB1
PHILIPS 12258WVUSM
PHILIPS 12258XVPB1
PHILIPS 12258XVPS2
K2 AH115
BOSCH 8 787 510 022
HERTH+BUSS ELPARTS 89901092
BOSCH 1 987 301 051
BOSCH 1 987 301 005
BOSCH 1 987 301 076
BOSCH 1 987 302 011
BOSCH 1 987 302 015
BOSCH 1 987 301 108
BOSCH 1 987 302 801
BOSCH 1 987 301 088
BOSCH 1 987 301 135
AUGER 91334
HELLA 8GH 002 090-133
VEMO V99-84-0013
PHILIPS 12336LLECOC1
PHILIPS 12336PRB1
HELLA 8GH 002 090-136
PHILIPS 12336WHVB1
HELLA 8GH 002 090-134
HELLA 8GH 002 090-131
PHILIPS 12336PRC1
MAXGEAR 78-0007
MAXGEAR 78-0087
KLAXCAR FRANCE 86201x
KLAXCAR FRANCE 86201z
KLAXCAR FRANCE 86438z
STARK SKBLB-4880009
RIDEX 106B0010
MAXGEAR 78-0189
MAXGEAR 78-0190
PHILIPS 12336WVUB1
DIEDERICHS LID10062
DIEDERICHS LID10065
DIEDERICHS LID10012
DIEDERICHS LID10013
DIEDERICHS LID10014
RIDEX 106B0070
LUCAS LLB448
LUCAS LLB448P
LUCAS LLX448BL
LUCAS LLX448BL50
LUCAS LLX448BL50X2
LUCAS LLX448XLP
LUCAS LLX448XLPX2
LUCAS LLX448XLUX2
TESLA B10101
TESLA B40101
TESLA B50101
DIEDERICHS 9600184
DIEDERICHS LID10216
DUPLI COLOR 598623
DUPLI COLOR 805271
DUPLI COLOR 806957
DUPLI COLOR 806964
DUPLI COLOR 806971
DUPLI COLOR 808609
DUPLI COLOR 835049
DUPLI COLOR 840081
DUPLI COLOR 840296
MOTIP 41630
MOTIP 41635
MOTIP 41730
MOTIP 51022
MOTIP 941600
MOTIP 941650
MOTIP 941730
MOTIP 951020
DUPLI COLOR 835032
FEBI BILSTEIN 06665
TOPRAN 109 100
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 88.58.101
DAKAtec 950001
Anbefalte alternativer
Kundetilbakemeldinger på HELLA Lyspære, hovedlyskaster 8GH 002 089-131
Dette produktet har ikke blitt anmeldt enda. Skriv den første anmeldelsen og del meningen din om kjøpet ditt med andre kunder
Skriv en kommentar
5 Anmeldelser Lyspære, hovedlyskaster 4082300022032
(0)
4 Anmeldelser Lyspære, hovedlyskaster 4082300022032
(0)
3 Anmeldelser Lyspære, hovedlyskaster 4082300022032
(0)
2 Anmeldelser Lyspære, hovedlyskaster 4082300022032
(0)
1 Anmeldelser Lyspære, hovedlyskaster 4082300022032
(0)