DELCO REMY fra DRS0040: din valgte bilen
Bil deler katalog:
  • Belter, kjeder, ruller
  • Belysning
  • Bremseanlegg
  • Clutch / -deler
  • Drivaksel og drivakselledd
  • Drivstoffsystem
  • Eksosanlegg
  • Elektrisitet
  • Filter
  • Fjæring / demping
  • Gir
  • Interiør og komfort
  • Kardangaksler og differensialer
  • Karosseri
  • Klimaanlegg
  • Lagre
  • Motor
  • Motorkjøling
  • Oljer og væsker
  • Oppvarming / lufting
  • Pakninger og tetningsringer
  • Reparasjonssett
  • Rør og slanger
  • Sensorer, relèer, kontrollenheter
  • Styring
  • Tenning og glødesystem
  • Tilhengerinnretning / -tilleggsdeler
  • Understell og bærearmer
  • Vindusvask
Toppen Starter produsent
DELCO REMY Starter Kjøp billig på Rexbo
Starter 0,65kW, Remy Remanufactured DELCO REMY 5414352250047 nettbutikk

DELCO REMY Starter 0,65kW, Remy Remanufactured
Artikkel nummer: DRS0040

Starter 5414352250047: vurdering
Anmeldelser (0)
  • tilleggsinfo: Remy Remanufactured
  • Nominell ytelse [kW]: 0,65
  • Årsmodell fra: 08/1972
  • Spenning [V]: 12
  • Tannantall: 9
  • Dreieretning: rotasjon med urviseren
  • Antall festehull: 2
  • Flens Ø [mm]: 68
  • Pluggtype-ID: SOL62
  • Vekt [kg]: 4
  • Lengde [mm]: 194.0 / 14.5
  • Gammel del må tilbakeleveres:
  • bilde, lignende:
  • Renovert: Refabrikkert
4383,50 kr
Inkl. 25% mva.,
ekskl. Frakt
Ikke på lager for øyeblikket
- +
Legg I kurv
Facebook
  • Andre detaljer
  • Produsent: DELCO REMY
  • Type: Starter
  • EAN: 5414352250047
DELCO REMY 5414352250047

DELCO REMY Starter 5414352250047 passer til følgende kjøretøy:

OEM-nummer
Referansenummer(e) OEM:
Produsent OE nummer
OPEL 1202007
OPEL 1202032
OPEL 1202037
OPEL 1202038
OPEL 1202040
OPEL 1202047
OPEL 1202102
OPEL 1202103
OPEL 1202106
OPEL 1202134
OPEL 1202950
OPEL 1203118
REMY DS1150
Følgende produkter er også egnet for det angitte OE-nummeret:
Starter produsent
HELLA 8EA 726 229-001
VALEO 433296
BOSCH 0 986 010 040
MAGNETI MARELLI 943251048010
DELCO REMY DRS0040
BTS TURBO S510677
ATL A 10 040
LAUBER 22.0066
EUROTEC 11010040
STARK SKSTR-0330187
HC-Cargo 110364
BV PSH 130.005.092.215
ROTOVIS Automotive Electrics 8010040
AUTOELECTRO AES8167
QUINTON HAZELL QRS1786
ALANKO 10440100
ALANKO 10440353
ALANKO 10440439
ALANKO 10440792
ALANKO 11440100
ALANKO 11440353
ALANKO 11440439
AD KÜHNER 1066R
RIDEX 2S0188
BV PSH 130.005.092.396
Henkel Parts 3110593
BV PSH 130.005.092.010
DIEDERICHS 1490281
AJUSA 16530400
VALEO 455701
VAN WEZEL 1868962M
SCHLIECKMANN 50229112
DIEDERICHS 1490180
DIEDERICHS 1490280
HC-Cargo 110847
ERA ZM556
BOSCH 1 987 301 051
BOSCH 1 987 301 005
BOSCH 1 987 301 076
HELLA 8EA 726 240-001
BOSCH 1 987 302 011
BOSCH 1 987 302 015
MAGNETI MARELLI 943251061010
FEBI BILSTEIN 06665
DELCO REMY DRS0690
LAUBER 22.0080
VEMO V99-84-0005
VEMO V99-84-0012
VEMO V99-84-0001
VEMO V99-84-0003
PHILIPS 12258LLECOB1
PHILIPS 12258LLECOC1
PHILIPS 55717EBKM
BOSCH 1 987 301 108
PHILIPS 12258WHVB1
PHILIPS 12258WHVSM
BOSCH 1 987 302 801
PHILIPS 12258SPC1
PHILIPS 12258LLECOS2
DT Spare Parts 9.78109
MAGNETI MARELLI 944280106900
BOSCH 1 987 301 088
AD KÜHNER 1080
PHILIPS 12258PRB1
PHILIPS 12258PRC1
PHILIPS 12258VPB1
PHILIPS 12258VPS2
PHILIPS 12258XV+B1
PHILIPS 12258XV+S2
OSRAM 7240
MAXGEAR 78-0005
MAXGEAR 78-0085
ROTOVIS Automotive Electrics 8010690
KLAXCAR FRANCE 86202z
KLAXCAR FRANCE 86237jbx
KLAXCAR FRANCE 86237x
KLAXCAR FRANCE 86244x
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 88.58.101
AUTOELECTRO AES8171
QUINTON HAZELL QRS2250
PHILIPS 12258XVGB1
PHILIPS 12258XVGS2
MAXGEAR 78-0185
MAXGEAR 78-0186
RIDEX 106B0029
DAKAtec 950001
PHILIPS 12258WVUB1
PHILIPS 12258WVUSM
PHILIPS 12258XVPB1
PHILIPS 12258XVPS2
AD KÜHNER 1080R
BOSCH 1 987 301 135
K2 AH115
GATES 05-4272
THERMOTEC DWG095TT
BTS TURBO S510920
HELLA 8EA 726 163-001
VEMO V40-12-18260
LAUBER 22.0518
LUCAS ELECTRICAL LRS01757
DRI 328101092
A.Fyreco F4318260
STARDAX STX200342
STARDAX STX200342R
Anbefalte alternativer
Kundetilbakemeldinger på DELCO REMY Starter DRS0040
Dette produktet har ikke blitt anmeldt enda. Skriv den første anmeldelsen og del meningen din om kjøpet ditt med andre kunder
Skriv en kommentar
5 Anmeldelser Starter 5414352250047
(0)
4 Anmeldelser Starter 5414352250047
(0)
3 Anmeldelser Starter 5414352250047
(0)
2 Anmeldelser Starter 5414352250047
(0)
1 Anmeldelser Starter 5414352250047
(0)